Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van fiú-lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van fiú-lány barátság?

Figyelt kérdés
Egyik nap suliban mikor beszélgettünk ebédkor haverokkal, az egyik azt mondta hogy nem létezik fiú-lány barátság mert az egyik mindig többet érez, és akkor szólalt meg egy lány aki a legjobb barátaim közé tartozik hogy miért ne lenne, akkor ezt gondoltam én is. Azóta ezzel a lánnyal aki kérdezte hogy miért ne lenne legjobb barátok lettünk... És őszintén szólva valóban többet érzek iránta, szerintetek ez fordítva is így van? Hogyan mondjam el neki hogy tetszik nekem ? Mielőtt valaki választ írna, itt van bővebb infó: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2012. máj. 28. 16:15
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
szerintem nincs.az egyik fél mindig többet érez.sajnos ezt már többször is tapasztaltam:/hát megpróbálhatod de általában nem jön össze,persze attól még neked lehet szerencséd:)
2012. máj. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Hole Hunter ***** válasza:
54%
90 éves kor felett gyakoriak az ilyen barátságok.
2012. máj. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne mond el neki, én elkövettem ezt a hibát és azóta egy szót nem beszéltünk a lánnyal, te ne kövesd elé ezt a hibát. Mindent megtettem érte, de ő akkor sem viszonozta.
2012. máj. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Igen, létezik.
2012. máj. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Van, de nagyon kivételes. A tiétek pl nem az.
2012. máj. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem van. A legjobb lánybarátomat 4 éve ismerem, és 3 éve legjobb barátok vagyunk. És én nem érzek többet iránta és ő sem irántam (ebben 100%-ig biztos vagyok).

16/F

2012. máj. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom... a lényeg a másik kérdésben van (a leírásban) azt elolvasván szerintetek sikerrel járnék?
2012. máj. 28. 16:30
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
3.-ik vagyok elhamarkodott választ írtam, elolvastam a másik kérdésed az alapján van esélyed, de nem valószínű, hogy szerelmes beléd
2012. máj. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok:) Igazából én nem kötök lányokkal nagyon szoros baráti kapcsolatot, most februárban követtem el ezt a hibát. Mindent elmondtunk egymásnak, mindig vigyorogtunk egymásra, nevettünk, megszerettem, jobban mint eddig bárkit. De ő nem így érzett. Bármit megtettem volna érte:(, mostmár megbántam, hogy közeledtem hozzá. Nemtudom, hogy neked megérné-e elmondani neki, nem lehet megmondani, hogy az a lány mit érezhet.
2012. máj. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a commentet, igen én is ettől félek hogy tönkremegy a barátság, a másik kérdésben minden lényegesebb dolgot leírtam. Nem tudom így most fogalmam sincs mit csináljak, és mindig az van a fejemben hogy mégis mi van ha tetszem neki én is csak ő sem meri elmondani akkor meg olyan jó lenne...
2012. máj. 28. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!