Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Most mit tegyek az úgymond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek az úgymond "lány haverommal"?

Figyelt kérdés

Már 7 hónapja van barátnőm, szeretem is,komoly kapcsolat, de volt egy veszekedésünk 3 hónapja, másik srác jött a képbe aki "jó haver" szöveggel akart rámozdulni, de nem jött össze neki, és pár simogatást is kapott tőlem.

Volt egy 4 napos kirándulás szerüség az iskolánkban, estére csajok srácok az úgymond " nem veréb" része csajok szobájába mersz-felelsz unalom. Köztük egy lány, aki minden fiút kritizált mert csúnyák, bármi más, de engem csak azért szólt le, hogy távolodjak tőle. Én meg hülyültem vele, hiába hogy "nem bírom".De az este folyamán átjöttek a mi szobánkba, beszélgettünk először, filmeztünk, körülöttünk a srácok és 3 barátnője. Én egy fél üveg whisky meg sok pálesz után elkezdtem mondani dolgokat, hogy véleményem róla stb..., ő neki is adtam piát, de csak bejátszotta hogy részeg. Smároltunk, tapiztuk egymást, ujjazás meg minden, nagyon vad és jó volt, később elárulta részeg sem volt, és azt akarta elhitetni velem mikor másnapos voltam hogy én másztam rá (poénbol). És közben is elhangzott tőle "necsináljuk, mert mi csak barátok vagyunk", utána énis mondtam neki, de annál inkább jobb és hevesebb volt... Nem bírtunk megállni, izgi volt minden.

Szeretem a barátnőmet, szóval elég f*szoponak tart pár ember most, de ezek után:

a csajszival keveset beszélünk mert nem büszke rá hogy van barátnőm és kikezdett velem, de én szeretnék vele pár ilyet még, esetleg többet is, mivel közeledjek vajon ezentúl? mert eddig ügyet sem vetettem a hölgyre.


14,5F (én, a hölgy és barátnőm egy suliban, az iskolában én olyasféle "balhés nagymenö" vagyok, aki mindenkinek hirérték, szóval sokat beszélnek rólam....)



2012. máj. 24. 23:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Na ja,biztos te vagy a suli nagymenője...:D A kettő egyszerre nem fog menni,döntsd el melyiket akarod.
2012. máj. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
igen, olyasmi, azért írtam idéző jelbe, mert nem tartom annyira így, csak endurozok jégkorong saxofonozok ilyesmi, csajokból a jobbakkat elég jóbanvagyok, meg a bulizások miatt a tanítók is rossz szemmel néznek....:)
2012. máj. 24. 23:32
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
ÚRISTEN!!! 14 évesen azon jár az agyad, hogy hogyan csald meg a barátnőd??? Ha igazán szeretsz valakit, akkor azt nem csalod meg!! Ebből is látszik, hogy te még nagyon gyerek vagy a kapcsolatokhoz! Várj még pár évet és tanuld meg megbecsülni a nőket, mert ha így folytatod, 30-40 évesen egy szingli pasi leszel, aki csak a szexet kergeti.
2012. máj. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem kettővel akarok kapcsolatot, barátnőm mellett vele CSAK kalandot szeretnék, de nem tudom hogy kellene elmondanom neki, mert tisztáztuk hogy érzelem semmi kettőnk közt, részemről igen, részéről szerintem van. józanon nem igazán tudok olyan szabad lenni sajnálatos mód.
2012. máj. 24. 23:34
 5/11 A kérdező kommentje:
sajnos korán értem meg, és kislány típusokkal találkoztam akik átvertek, így nem bízok a nőkben, mert ha én vagyok hüséges olykor ver át, ellenkezőleg meg odavan értem.
2012. máj. 24. 23:35
 6/11 anonim ***** válasza:
Kapcsolat mellett NINCS olyan, hogy csak kaland!!! Ha valakivel együtt vagy akkor csak ő legyen! Ha más is van (akár csak egy kaland), az már megcsalás! Te mit szólnál, ha a barátnődnek is lenne egy "csak" kalandja?
2012. máj. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

hát k.urvamenő vagy.....

nem szereted a barátnődet, tényleg f.asszopó vagy.

14 évesen te k.urvára ne piálgassál

szállj le a csajról, vagy dobd ki a barátnődet. és ne mondd, hogy szereted a csajod, mert a gyomrom felfordul az ilyenektől. és te még csak egy sz.aros 14 éves vagy....

2012. máj. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csak gratulálni tudok a sztorihoz. Te is a farkaddal gondolkozol...Remélem egyszer rájössz mire van az a sok hely a fejedben...
2012. máj. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nos: ha barátnőmnek lenne ilyen kalandja érdekes lenne, mert nem ilyen nevelésű, lett volna rá esélye, de nem tette mert fontos voltam neki, ez volt az a kedves úriember, aki felakart jelenteni a sérülései miatt...
2012. máj. 24. 23:40
 10/11 anonim ***** válasza:

Na látod, ő nem tette meg, mert fontos vagy neki! Ha ő is fontos lenne neked, akkor te sem tetted/tennéd meg!!!

Ha már ennyire nagy fiú vagy, akkor az a minimum, hogy a barátnőd elé állsz és elmondod neki!

2012. máj. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!