Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tegyem jobbá a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

DarkChii kérdése:

Hogyan tegyem jobbá a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

A barátommal több mint másfél éve vagyunk együtt. Nagyrészt jól megvagyunk, de az utóbbi időben mintha megváltoztak volna az érzései. Korábban nagyon romantikus volt, szerelmes sms-ek, vacsik, meglepik... de az utóbbi időben ezek nincsenek. Ami még magában nem is lenne baj, de úgy érzem, nem is akar egyáltalán energiát fektetni a kapcsolatunkba. Hetente 2 napot jó ha találkozunk, mivel távkapcsolatban élünk, és nagyon szeretném, ha ezeket az órákat egymásra figyelve töltenénk el. De hiába próbálok vele beszélgetni, 1-2 szóval elintéz, csak nézi a TV-t, sokszor még azt sem, mert elalszik egyből. Tudom hogy fáradt, mert sokat dolgozik, de mindez rám is igaz, mégis próbálok rá figyelni. Ha megkérdezem, miért nem mozdulunk ki soha sehova, azt mondja, nincs rá pénze meg amúgy is fáradt, amit azért nem fogadok el, mert ha a haverok hívják, egyből összekapja magát és mindjárt van is pénz egypár sörre.

Szeretem őt, és tudom, hogy ő is szeret, de aggaszt, mi lesz velünk így... Főleg, hogy még ezen a nyáron hozzá is költözöm. Nem akarom nyaggatni, finoman szeretném rávezetni, hogy ez így nekem nem jó, vagy tenni valamit, hogy újra megpróbáljon a kedvemben járni és figyelni rám, ahogy régen.

Mit tehetnék?



2012. máj. 29. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Több szexel, ja és ha lehet legközelebb ne írj ennyit mert senki nem olvassa el!
2012. máj. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát ez nem hangzik túl jól. Ha a srác nem érti meg, hogy egy kapcsolatot folyamatosan éltetni kell, akkor sejteni lehet, hogy annak mi lesz a vége.


Próbáld megbeszélni vele, hogy rendszeresen hetente együtt kell töltenetek minőségi időt egymással, különben az egésznek lőttek. Még ha az csak egy vasárnap délután is. Ha nem hajlandó megérteni, akkor hagyd ott. A gyerekeiddel is így fog bánni.

2012. máj. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
egyszerűen belekényelmesedett a kapcsolatban, nem érzi már úgy, hogy küzdenie kellene érted! Szeret még szerintem, de úgy van vele, hogy már megkapott. az én párocskám is ilyen:)
2012. máj. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"finoman szeretném rávezetni" - egy férfi nem ért ezekből a finomságokból. Kerek perec, és egyenesen kell neki megmondanod, hogy számodra mi nem jó ebben a kapcsolatban, és miben szeretnél változást!


Ez nem nyaggatás, ezek a Te igényeid. Attól, hogy kerülőúton közlöd - amiből sok férfi nem ért! - még ugyanúgy ott vannak.


Ha a párod nem akar változtatni, akkor pedig döntsd el, hogy fiatalon van-e szükséged egy monoton kapcsolatra, olyan emberrel, aki nem hajlandó tenni érte, és frissíteni rajta.


Ha ő nem akar a kapcsolaton dolgozni, szerintem nincs is értelme oda költözni hozzá, akkor nem jobb lesz az egész, hanem csak rosszabb.

Azt is gondold át, hogy ha ő semmit nem hajlandó értetek tenni, akkor van - e értelme fecsérelni erre az időd.

2012. máj. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy ezt a kapcsolatot te egyedül nem tudod jobbá tenni, ahhoz ketten kellenétek.
2012. máj. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen sokat tett már a kapcsolatunkért... Például a kezdeti időkben, mikor összejöttünk még rengeteget járt el otthonról a haverokhoz sörözni, amivel nem is lett volna bajom, csakhogy sajnos Ő nem ismeri a mértéket... Én meg folyton aggódtam miatta, amikor meg együtt mentünk el valahová, akkor meg nem tudtam bulizni, mert folyton rá kellett figyelni, hogy részegen ne legyen semmi baja. Ez már szerencsére csak nagyon ritkán fordul elő, és én tudom jól, hogy ezen csak miattam változtatott. Pont emiatt szeretnék neki más alternatívát ajánlani, hogy ne csak otthon üljünk, hanem csináljunk együtt programot (amiben lehetőség szerint nem szerepel az alkohol, sem a haverok). De úgy érzem, nem igazán nyitott. Lehet, hogy csak belőlem ábrándult ki...?
2012. máj. 29. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!