Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a franc van már? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a franc van már? Miért szenvedek még mindig? Meddig fog tartani?!

Figyelt kérdés

kb 2 hete szakítottunk a barátnőmmel. hosszu a fáma, az én hibám volt a dolog, de nem csaltam meg semmiylen formában, és nem si más nő miatt.


szerelmes voltam, tényleg nagyon, imádtam szerettem ,ő is engem..:/ legalábbis azthiszem....

még midnig szinte minden nap elfognak a könnyek miatta, ohgy nincs ő nekem többé, soha többé nem csokolhatom, nem ölelhetem...nem szoríthatom magamhoz...

futottam utánna, megtettem midnent, hogy velemmaradjon, de mégsme kellek neki már...:/ fáj sezméletlenül, ohgy elcsesztem.


meddig leszek még iylen sz*r állapotba?!

érzelmes srác vagyok, ő hozzta ki belőlem ezeket az érzelmeket.

tudom ,hogy ő már tulvan rajtam, nem sír utánam ,nem is gondol rám..:/ , lehet már el is felejtett.

de én enmtudok iylen könnyen túllépni rajta...nemtudom elfelejteni az emlékeketm s nemtudok abba az ostoba mondatba takarózni, hogy "majd lesz más"....:/

más?! mienk?! ha nekem ő kell...

reménytelen, hogy visszakapjam, nemfogom, ijenre ne is bíztassatok, mert tnyleg már mindent megpróbáltam.


Azt akarom tudni, mikor nemfog már fájni...mikro fogok rá kevésbé gondolni, és mikor leszek tul rajta...


bocs a hibákért, este van ,és nem si vagyok a toppon..:/


22/F

és két évet voltunk együtt



2012. máj. 31. 01:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ugyanezt érzem én is,de nem teljes szívből,mert bennem vannak tüskék az illetővel szemben.Kíváncsi vagyok én is meddig tart,mert én fel se tudom fogni igazán,pedig nekem is kb.2hete volt.
2012. máj. 31. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Honnan tudjam most hónapra,hétre,napra pontosan mondjam meg neked mikor felejted el amúgy változó..Az biztos ,h el kell telni 1 x időnek aztán általában felfigyelünk másra vagy ráébredünk ,h kell francnak most kapcs.
2012. máj. 31. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

..:/

neked talán ez még kapaszkodo, hogy kicsit megorroltál rá, és nem érzed azt amit régen...de én?! oda vagyok érte még mindig, és elcsesztem, emiatt elhagyott, és kiszeretett belőlem..:/

amikro együtt voltunk sosem láttam át mekkora kincs is volt ő nekem...hanem most, hogymár nincsen...most maradtam hoppon, hogy uristen, miylen különleges lány volt, éshogy iylet mégegyszer az életembe nem találok..:/

2012. máj. 31. 01:44
 4/11 anonim ***** válasza:

együtt érzek veled...1,5 éves kapcsolat volt


18/F

2012. máj. 31. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Haha, kicsit naívan állsz a dolgokhoz, nem gondolod? :D Hogy lehetne 2 éves kapcsolatot hetek alatt elfelejteni? Nekem 1 évbe telt. De aztán hidd el, el fog múlvi és tényleg lesz más ha akarod. Ez mindenkivel így van, te sem vagy kivétel csak most drámázol mint a hősszerelmes. Az, hogy ő nem sír otthon vagy nem mutatja neked nem jelenti azt, hogy ő nem érzi rosszul magát. A másik lehetőség, hogy már előbb kiszeretett belőled.
2012. máj. 31. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
42%

mindenkinél másképp van ez,uh az időt megjósolni csak úgy nem lehet.

mert pl a nők az életük legnagyobb szerelmén is simán túl vannak 2-3 hónap alatt,mert náluk folyamatosan van új jelentkező,aki segíthet kilábalni belőle.

sőt,egy jobb csajnál az udvari bolondok sorban állnak és lesik,hogy mikor szakít már.

a férfiembernek magának kell tennie,hogy túlessen ezen.

én egyszer reccsentem meg nagyon nő miatt.

fél évig ittam,másra rá sem bírtam nézni.

aztán elkezdtem csajozni,kényszerítettem magam és kb havi 3 új csajt szedtem fel és dugtam meg.

ez ment fél évig és utána már jól voltam.

mai fejjel egyből ezzel kezdenék.

azonnal dugni kell,az sem baj ha fizetsz érte.

az új élmények,behatások segítenek felülírni a régieket.

az viszont kb 2 évbe telt,hogy ne kapjak szinte dührohamot,ha elképzeltem,amint éppen másik palival dug.

2012. máj. 31. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az érzés pár hónapig eltart még.

Szerintem ez olyan, mint a gyász... De tényleg.

A féltékenység mindig benned lesz, ha a csaj egy új pasival jön össze. Igaz, még sose voltam olyan nagyon-nagyon szerelmes, de éreztem már én is így.


24/N

2012. máj. 31. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szerelmes vagy. addig, pont addig tart a 'függőség', amíg fejben tovább jutsz ezen a ponton. ameddig hagyod, hogy elsodorjanak az érzelmeid, az erejük irányíthatatlanná válik. az érzést a barátnőd generálta, mert ez ösztön szinten létezik benned, mint minden emberben. de továbbra is benned van, és a saját gondolataidért felelős vagy; a saját érdekedről van szó. válassz, mi a fontosabb!
2012. máj. 31. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Addig, amíg rá nem jössz, hogy egyedül is erős vagy. Semmiképpen se okold magad amiatt, hogy sírsz utána, mert ez totál természetes. Ne akard siettetni, éld meg a gyászt minden érzésével együtt, mert annál hamarabb le fog csengeni benned.
2012. máj. 31. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

fhuuuu több év..:/ faxa..:/ jol megcsináltam magamnak..:/

irta, valaki, hogy csajozzak...háthh...khhm...ha menne csajoznék...csak sajna ezzela szakítással a maradék önbizalmam is elment...a csajok ezt megérzik, tudják..:/

semmi esélyem nincs náluk, hiába vagyok "sármos" állítólag.

2012. máj. 31. 11:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!