Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 évig jártam egy sráccal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 évig jártam egy sráccal, majd közös megegyezéssel szakítottunk. Még mindig kedvelem őt, ezért szeretném vele tartani a kapcsolatot barátként. Viszont van új barátom és félek, hogy ezt nem értené meg. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
A jelenlegi barátommal még nagyon friss a kapcsolatunk, de egy helyes, rendes srác, én komolyan gondolom vele. Éppen ezért nem szeretném átverni. Többször mondta, hogy ő nem híve annak, hogy valaki az exeivel tartsa a kapcsolatot, ebből gondolom, hogy nem tetszene neki, ha barátok maradnánk a volt barátommal. Viszont a volt barátom egy nagyon értékes ember és annak ellenére, hogy "mint pár" nem illettünk össze, nem szeretném vele teljesen megszakítani a kapcsolatot.
2012. máj. 28. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Elsősorban, ha komolyan is gondolod a jelenlegivel, akkor neki kéne megfelelned és ha már stabilabb a kapcsolatod és esetleg az exednek is van barátnője akkor kezdj el közös programokat szervezni, h a barátod is megismerje
2012. máj. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az exemnek is van barátnője, bár úgy tudom, hogy ő sem mondta el a lánynak, hogy tartja velem a kapcsolatot.
2012. máj. 28. 10:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha a párod nem szíveli az exedet, akkor muszáj megszakítanod az exeddel a kapcsolatot. Ez egy rontó hatás egy kapcsolatban, ha olyannal vagy jóban, akit a párod utál.

Már választottál másik embert, hát akkor próbálj meg neki is a barátja, s egyben a párja lenni. Értem,h értékes, de ha kihat a kapcsolatotokra, akkor tudod,h mit kell tenned...

2012. máj. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

talán itt a gond:

"ő sem mondta el a lánynak, hogy tartja velem a kapcsolatot"


én is ilyen helyzetben vagyok, tartom a kapcsolatot az exemmel. nem nagyon gyakran, de járunk ki. a barátnőmnek mindíg megmondom, ebből is látja hogy bízunk egymásban. ez visszafelé is működik.

szerintem rosszabb ha nem tud róla és maga jön rá. nehezebb kimagyarázni... viszont ha a barátnőm olyan lenne, hogy nem tetszene neki, nem találkoznék vele.

2012. máj. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!