Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi lesz ebből? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lesz ebből? A barátom, akivel 1 éve együtt vagyok, azt mondta, hogy én mindegyik veszekedésünknél felemlegetem a régi dolgokat.

Figyelt kérdés

Ezt ő nem tudja elviselni, ezért többé nem is fog szólni, ha valami zavarja, inkább vár, aztán egyszer majd "felrobban", mikor a sok dolog összegyűlik.

Ez azért jó szerinte, mert akkor csak egyszer kell végighallgatnia. Szerintem ennek csak szakítás lesz a vége, mert ő mindig elégedetlen lesz és a végén már annyi minden lesz, hogy meg sem tudjuk oldani. Ő ezt persze nem így látja, és nem tudom megváltoztatni a döntését.


2012. máj. 23. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:
minek hozod fel a régi dolgokat? amikor tiszta lappal indultok...
2012. máj. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"Szeretteiddel való nézeteltérésed alkalmával foglalkozz csak az adott problémával, ne hánytorgasd fel a múltat."


A Dalai Láma jótanácsa

2012. máj. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez a baj a nőkkel, előszednek az aktuális témához egyáltalán nem tartozó régi dolgokat, aztán még csodálkoznak, hogy ez nem tetszik nekünk. Csak azért, mert egyszer valamit lehet tényleg rosszul csinált, nem kell egész hátralévő életében ezt felhánytorgatva igazolnod, hogy az adott vitában is neked van igazad. Igen, ennek lehet szakítás a vége, de minek erőltetsz régi, lezárt dolgokat? Mit gondoltál mi lesz belőle?
2012. máj. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Már ebből a leírásból látszik, hogy szakítás lesz a vége. Onnantól, hogy felemlegeted a múltat, és ez fáj neki, már semmi sem lesz a régi.


24/N

2012. máj. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
tegyük fel, hogy megcsalt, és te voltál olyan buta, hogy felemlegeted neki, miután megbocsátottál, akkor teljesen igaza van, semmi jogod, gondolom innen fúj a szél, ha nem bocs
2012. máj. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó, pont ez az, hogy egy kis semmiségről van szó, semmi komoly.
2012. máj. 23. 21:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha semmi komoly, akkor meg főleg jogos a kérdés, hogy miért hozod fel?!
2012. máj. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Annyit mondtam, hogy ha eddig ez nem zavarta, akkor most ez miért probléma. És hogy ő is csinálta már velem nem egyszer régebben.
2012. máj. 23. 21:26
 9/9 anonim ***** válasza:
Tudod, ha nem tudsz változtatni az ö hozzáállásán, kezd el te a változtatást. Ha nem adsz okot neki erre a viselkedésre, nem is fog igy viselkedni. Igazándiból ilyen egyszerü:) Próbáld meg mert megéri. Senki sem tökéletes, de azt mondom, ha vársz valami változást a másiktól, elöbb neked kell változtatni.
2012. máj. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!