Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy kapcsolat nagyon mély...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy kapcsolat nagyon mély pontban van (folyton vitázunk, nem tudunk már szinte együtt nevetni, rosszul állunk hozzá egymás dolgaihoz) azt meg lehet változtatni, a teljesen jó, régi idilli kapcsolatra újra?

Figyelt kérdés
totál kész vagyok, megtörtem, nagyon erőlködök hogy olyan legyen...nagyon,és valahogy...:S
2011. nov. 26. 10:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
fiú vagy lány vagy?
2011. nov. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Meglehet, csak azt akarni és kéne, félretenni a sérelmeket, mindig a másik orcát mutatni stb ...
2011. nov. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha folyton vitáztok, akkor nehéz lesz változtatni a dolgokon. Én például soha nem tudnék megváltozni.


Nekem is volt több fajta kapcsolatom, de ennyi infóból nem tudok véleményt mondani.

Hány évesek vagytok és mióta vagytok együtt, mikor kezdtetek vitázni?

2011. nov. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
korotok?
2011. nov. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát, nehéz, de ha mindketten akarjátok, talán sikerülhet. Viszont tényleg fontos, hogy mindketten beletegyetek apait, anyait... Pont most tapasztaltam meg egy ilyet, úgyhogy tudom, tényleg mennyire nehéz. Nekünk nem is sikerült. :/


Remélem, ti meg tudjárok oldani... Szurkolok!


23L

2011. nov. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
1 éve vagyunk együtt, én 19, párom 20
2011. nov. 27. 18:43
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi, remélem sikerülni fog, bár nem hiszem, úgy érzem én jobban erőlködök mint ő, de majd meglátjuk.
2011. nov. 27. 18:46
 8/11 anonim ***** válasza:
1 év után márilyen problémáitok vannak? :/ háááát ez szerintem semmi jót nem jelent,már ne is haragudj...
2011. nov. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
tudom , hoyg nem jelent jót, de megvannak az okaink, elég stresszes életmódot élünk, és mindketten próbálunk ezen felüladni, és úgy érzem megy...
2011. nov. 28. 18:33
 10/11 anonim ***** válasza:

Még ha nehéz is, le kell ülnötök és beszélni róla!

Nem egy vita után, hanem amikor mindketten tiszta fejjel tudtok gondolkozni.

Együtt átgondoljátok a dolgot és legalább tisztában leszel, hogy ő hogyan éli meg a dolgot.

2011. nov. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!