Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi volt az a dolog, amivel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az a dolog, amivel a legromantikusabban, legmeghökkentőbben lepted meg a párod? Ha téged leptek meg, mi volt az?

Figyelt kérdés

Csinált e már valami teljesen elképesztőt, amitől a szavad is elakadt, mi volt az?

Amivel igazán kimutatta őszinte szeretetét.

Akár cselekedet, akár ajándék, akár csak egy mondat, egy szó.

Amitől igazán láttad, hogy azt látja magában, hogy 'igen, ő az enyém, és nem adnám senkinek, mert annyira szeretem'.


Én is szeretnék neki valami nagy meglepetést, de még elég tapasztalatlan vagyok.


Bunkó válaszokat nem kérek, trollkodni nem éri. :)



2012. máj. 31. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
el fogom játszani születésnapjára zongorán a river flows in yout-t
2012. máj. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Csegi89 ***** válasza:

Hát én nem vagyok ilyen romantikus meg nyáladzós fajta, de egyszer régebben szóba került, h szereti az orchideákat, hát én ezt nem felejtettem el és szülinapjára kapott is egy gyönyörű, nagy lila orchideát, illetve mellékeltem hozzá egy verset is amit én magam írtam. Megkönnyezte :)))) (olyan jó volt látni)

22F

2012. máj. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az első csók, amire nem számítottam! :)
2012. máj. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmi
2012. máj. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát, elég sok ilyen történt, de például a közelmúltban került elő egy szerelmes vers (ami mellesleg gyönyörű szép), amit hozzám írt, még abban az időszakban, amikor nem voltunk együtt, alig-alig találkoztunk, csak barátok voltunk.:) A vicc az, hogy én akkor már rég oda meg vissza voltam érte, de azt hittem, ő semmit se akar tőlem. De mint ugyebár utóbb kiderült, bizony ő is nagyon sokat gondolt rám:)) Ó, ha én ezt akkor már tudtam volna.. :):)

A másik pedig amikor csak néztük egymást csendben, mosolyogtunk, és megkérdezte, hogy hajlandó lennék-e életem végéig együtt maradni vele.:) Nyilván nem tudjuk, mit hoz még a jövő, de ez jól esett nagyon:)

2012. máj. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ezek annyira aranyosak! :)

Nekem is ki kéne találni valami frappánsat. :)

2012. máj. 31. 23:27
 7/7 anonim ***** válasza:

Én az ötödik hónap körül csak úgy szex közben suttogtam a fülébe, hogy gyereket akarok tőle. A válasz: Ugye nem most?

Legalább nem utasított el.

2012. jún. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!