Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már jó régóta együtt vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már jó régóta együtt vagyunk a kedvesemmel, de egy dolog egyre jobban felőröl. Hogy érjem el, hogy a párom jobban kifejezze amit érez irántam?

Figyelt kérdés
Tudjuk egymásról ,hogy mi vagyunk az igazi egymásnak, én mindig érzelgek neki, éreztetem vele minden nap mennyire szeretem, . Ő is mindig érezteti velem, de én kicsit azt igényelném,hogy jobban kifejezze amit érez, ne csak egy két szóval, ha néha ő is érzelegne kicsit. Nem merem neki mondani ,nehogy baj legyen ebből ,mert akár hányszor mondtam mindig megvigasztalt csak félek,hogy egyszer ez az idegeire megy. Én pedig minden nap őrlöm magam, pedig tudom hogy szeret.. Mit tegyek?

2012. máj. 30. 21:43
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagy csakén várok el tul soakt? Mert ő nem egy érzelgős típus ,nekem viszont jól esne .
2012. máj. 30. 21:44
 2/4 anonim ***** válasza:
Mit csinál, ha együtt vagytok? Milyen a viselkedése? Mert vannak olyanok, akik nem mutatják ki, hogy mit éreznek. Egy barátnőm 4 éve van együtt a barátjával. Szereti a srác, de egyébként a 4 év alatt csak egyszer mondta, hogy szereti. Vannak sajnos ilyenek. :s
2012. máj. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nos teljesen magamból kiindulva annyit tudok mondani hogy én sem vagyok az a fajta aki ilyen összebújós-édesgetős-hízelgős fajta.Ha nem szeretném a barátnőmet nem is lennék együtt vele.Ilyen egyszerű.Mi férfiak elég egyszerűek vagyunk.:)És igen vannak olyanok akik nem ilyen fajták.Tőlünk hiába várod hogy mások legyünk mint amilyenek igazából vagyunk.Vagy megtanulod ezt elviselni vagy keress olyat aki ilyen típus.Sok sikert!
2012. máj. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Második válaszoló vagyok. Igen az én barátom is mindig ezt mondja, hogyha nem szeretne nem lenne velem. Egyébként ő sem beszél az érzéseiről, inkább hozzám szokott bújni, vagy bármi, de nem nagyon mondja, hogy szeret. Sajnos én is nehezen szoktam hozzá, de egy idő után meglehet.
2012. máj. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!