Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem a barátom, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a barátom, de nem szerelemből. Ötlet, tanács?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja vagyunk együtt, de feltűnt, hogy nem érzem azt, mint az előző kapcsolataimban. Nem érzek különösebbet, mikor összebújunk meg semmi. Szeretem mint embert, nála jobbat nem kívánhatna bármelyikőnk, de nem vagyok belé szerelmes. Tudom, ennek idő kell..de mennyi még? Voltam már szerelmes, tudom milyen az.

Furának hangozhat, de már csináltam illat-terápiát is, hogy például megszeressem az illatát. Az sikerült, bár lehet csak meg kellett szoknom. Még nem feküdtünk le, mert ha nem érzek semmi meleg érzést magamban mikor pettingelünk, akkor még ezzel várni kell szerintem..(még szűz vagyok) Szerintetek mit tehetnék, hogy megszeressem? Volt már veletek hasonló?

Lehetőleg normális, használható válaszokat kérnék!



2012. jún. 3. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Szakítasz vele, kész. Van ilyen hogy nem illik össze két ember. Nekem is volt, egy év után szakítottam a barátnőmmel, mert rájöttem hogy sosem szerettem igazán és nem is fogom.
2012. jún. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Csegi89 ***** válasza:
82%

Én csak a saját tapasztalatomat tudom megosztani veled. Én kb. 7 hónap után lettem igazán szerelmes a barátnőmbe,, igaz én nem vagyok az a típus aki első látásra szerelembe esik, vagy pár hét után. Nekem igazán meg kell ismernem valakit, hogy kialakuljon. Most több mint másfél éve vagyunk együtt és még ennyire nem szerettem senkit. Nemtudom, hogy ez segít e valamit.

22F

2012. jún. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én "szerelem első látásra" típusú lány vagyok. Most járok egy sráccal, ugyanaz a szituáció, mint nálatok. Helyes, kedves, rendes, nála jobb embert kívánni sem tudnék. Viszont nem érzem azt, mint amit az előző két kapcsolatomban. Nincs az a lángoló szerelem. Még nem tudom, mi fog ebből kisülni, de egyelőre türelmes vagyok, várom, hogy alakul-e valami.

Sokan mondják, hogy hosszú távon jobb, ha először csak "barátként" szereted a másikat. És ebben talán van valami. Én voltam már úgy, hogy nagyon szerelmes voltam egy fiúba, de amikor elmúlt a lángolás, akkor rájöttem, hogy valójában egy szánalmas ember, akivel nem akarom leélni az életemet. Viszont ha van valaki, akiről tiszta fejjel gondolkodva is az a véleményem, hogy jó ember, talán bele is szeretek, de miután elmúlik a szerelem, még mindig megmarad, hogy jó ember. Arra akarok kilyukadni, hogy szerintem adj időt, hogy kialakuljanak az érzéseid, és örülj annak, hogy tudsz tiszta fejjel gondolkodni.

2012. jún. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szakíts vele !! mert ha elfajulnak a dolgok akkor bajba leszel !
2012. jún. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretnék beleszeretni a barátomba, mert szeretem nagyon, és tisztelem mint embert. Barátként és 'barátként' sem kívánhatnék jobbat. Akibe korábban plátóian évekig szerelmes voltam, az egy hisztis, elég womanizer típus...nem tudom, én nem is agyaltam rajta, amíg nem mondták, hogy szerelem nélkül nem az igazi. Most beleszeretek valakibe... 3 év múlva vége a szerelmi hormonok termelődésének, és tiszta fejjel rájövök, hogy mennyire a nyomába se érhet ennek a fiúnak...mit érek vele? Megbeszéltük: azt mondta, hogy egyrészt vár, másrészt, ha ne mások mondják meg, hogy mitől lesz jó egy kapcsolat. Ha én akarom ezt a kapcsolatot, akkor jó így. Szóval kedves kérdező, ha akarod ezt a kapcsolatot, akkor jó így. Ha nem olyan fontos, és kell a szerelem érzése, akkor menj tovább.
2012. jún. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a másik oldalon állok, a szerelmem ezzel az indokkal szakított velem pénteken. :/ Ő szeret téged? Elhiszed, hogy boldoggá akar és úgy érzed, hogy azzá is képes tenni?
2012. jún. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat, sokat segítenek!:)

Kedves utolsó: igen, érezteti is sokszor illetve mondja is, hogy nagyon oda van értem, már-már egy csoda vagyok neki, és hogy ennél boldogabb még sose volt. Teljesen komolyan gondolja. Sajnálom, hogy nektek nem jött össze, de én bízom benne, hogy tényleg csak időt kell neki hagyni, ahogy többet is írták.

2012. jún. 5. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!