Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titkolt szerelemből lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titkolt szerelemből lehet normális kapcsolat?

Figyelt kérdés
A barátom 5 cm-rel alacsonyabb nálam, ezért szüleim nem engedik, hogy kapcsolatot létesítsek vele. Éppen ezért kell titokban tartanunk, azt mondják nem illünk egymáshoz. De ő nagyon szeret engem és azt mondja nem kell neki más... én is szeretem őt. És nem tudom mit kéne tennem...Hallgatnom szüleimre akik azért csak többet tudnak, vagy hallgassak a bohó szívemre?

#Titkolt szerelem
2012. máj. 19. 11:26
 1/10 anonim ***** válasza:

hány évesek vagytok?


Végül is tök mindegy, nektek kell éreznetek, hogy összeilletek, nem az ősöknek, bennük sok a rossz beidegződés szóval hajrá! Ne a szülők döntsék el kit szerethetsz.

2012. máj. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Most a szüleidnek a srác magassága az oka?


Nem tudom, hogy hány éves vagy, de állj oda és mondd, hogy ,,Anya, apa szeretem ezt a srácot és örülnék neki, ha ezt elfogadnátok".

2012. máj. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Vannak esetek amikor érdemes a szülőkre hallgatni, de ez szerintem nem olyan nagy probléma. Ha tényleg nagy a szerelem akkor titokban is működni fog, persze nem lesz könnyű dolgotok. Vagy vállald fel nyíltan, hogy együtt vagytok, ne törődj velük és talán majd elfogadják a döntésed

23l

2012. máj. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én most töltöttem be a 17-et ő majd csak szeptemberben fogja...
2012. máj. 19. 11:31
 5/10 anonim ***** válasza:
valószínűleg más oka van hogy nem dijazáák a kapcsolatot nem a magassága...
2012. máj. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát igazából van egy kis gond az idegrendszerével is....van egy kis öngyilkossági hajlama...:/
2012. máj. 19. 11:47
 7/10 anonim ***** válasza:
Fuuh bakker tudom hogy ez gonosz lesz de az ilyenektől menekülni kell... Ha esetleg egyszer már nem fogod szeretni és szakítani akarsz vele sakkban fog tartani fenyegetőzni fog stb.. Én elhiszem, hogy szereted , ha gondolod tarts ki mellette de ezekbe azért gondolj bele..Lehet nem ártana neki egy pszichológus..
2012. máj. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Most hagyd el a srácot, amíg lehet. Aztán meg ha történik valami köztetek és ráunsz, akkor meg azzal fog zsarolni, ha nem maradsz vele, megöli magát. Kell neked ez, de őszintén? A magassággal egyébként nem lenne gond, a barátom és köztem is kb 5 cm van az én javamra. Na és? Anyám nehezen viseli, de megmondtam neki, hogy szeretem és ha nem tetszik így járt :) Viszont a pszichológiai hadviselés nem tartozik a kedvenc játékaim közé, hogy úgy mondjam... Addig lépj, míg lehet!
2012. máj. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen...igazad van. Ezen már én is sokat gondolkoztam. De sose tudtam eldönteni mit kéne tennem. Ezért gondoltam hogy kérek egy kis segítséget...
2012. máj. 19. 12:11
 10/10 anonim ***** válasza:

hidd el,

A KOR, A MAGASSÁG NEM SZÁMIT!!!

fontos a szerelem, ha szeretitek egymást, szeressétek, ne hagyj hogy szüleid döntsenek.

2012. jún. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!