Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha hiányzik maga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha hiányzik maga az érzés, hogy valakinek fontos voltam, valaki mindig várt?

Figyelt kérdés

nemis a volt csajom itt a lényeg már...belőle kiszerettem.

maga az érzés hiányzk...hogy valakinek fontos voltam, valaki mindig keresett, vártrám, meglepett....

mindig megfogadom ,hogy nem sírok többet...mégis nemtellik el ugy nap, hogy ne gurulna le néhány könycsepp az arcomon miatta...:/

rosz így...nagyon nagyon szerelmes voltam, és nagyon nagy űr maradt bennem..:/ :'(


21/F



2012. jún. 4. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Zarándokolj el valahová messzire, új környezet lelkileg megtisztít.
2012. jún. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

arra nincs szükség...a környezettel nincs bajom ,hisz távkapcsolat volt.

csak az emlékek kísértenek...:/

2012. jún. 4. 20:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Én ezt barátokkal igyekszem pótolni. Minél többet tudok beszélgetni velük, annál könnyebb elviselni az űrt. És időközben új barátságokat is kötöttem :)

Közben persze próbálok ismerkedni is, mert anélkül elég nehéz lenne újra átélni ezt az érzést...

18/L

2012. jún. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

na igen, de a barátok sem érnek rá mindig..:/

amugy osztoma nézetedet, télleg ez a legjobb modja a felejtésnek...

2012. jún. 4. 20:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Fú, én megértelek kérdező. Magam is érzem azt az űrt, amit az okoz, hogy már nincs nekem az a lány, akinek fontos vagyok. :(


22f

2012. jún. 5. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Hát igen, ezzel a problémával én is gyakran szembesülök, rámtör a sírhatnék... Olyankor nagyon jól jönne egy lelki társ, de hát pont a volt barátom volt az, vele pedig nem beszélhetek :(

Ha gondolod, írj privit :) Hátsó szándékom nincs, még szerelmes vagyok a volt barátomba, bárhogy is próbálom titkolni...

2012. jún. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!