Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lenne a legmegfelelőbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a legmegfelelőbb cselekedet ebbe a szituációban?

Figyelt kérdés
Röviden annyi a történet, hogy 2 és fél éve vagyok együtt a párommal, akinek olyan állami munkája van..ami az egyik..söt szerintem a legszigorúbb.Találkozunk folyamatosan rajtam tölti ki a munkabél sérelmeket,volt rá példa , hogy megütött..folyamatosan megaláz.Én kitartottam mellette elég sokáig(mai napig),de úgy érzem már nem bírom.Megismerkedtem egy roppant jóképű,kedves, odaadó férfival chaten 1 hónappal ezelőtt..találkoztunk,randiztunk..és hát összejöttünk.Egyikük se tud a másikról,de úgy érzem mindkettőjüket szeretem..borzalmas érzés.Tudom, hogy nem a legszebb dolog amit csinálok,de össze vagyok zavarodva.Ti mit tennétek?

2012. jún. 6. 16:40
 1/9 Advocatus Diaboli ***** válasza:
100%

Hát...most hogy hazudtál mindkettőnek, gyakorlatilag azt csinálsz amit akarsz...De a "kedvesnek" mondj el mindent.

Ott, ahol valaki megüti a másikat szerintem már nem lehet mit tenni.

2012. jún. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Hát azért az elég durva,hogy megütött de tőled se szép,hogy a háta mögött össze jöttél mással. Viszont az lenne a legjobb ha szakítanátok, mivel ha most mással vagy nyilván már nem szereted fölösleges tovább hazudozni.
2012. jún. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Advocatus Diaboli ***** válasza:
100%

"Ha az elsőt igazán szeretted volna, sosem hagytad volna el a másodikért."

És nocsak, nem igaz?

2012. jún. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem hagytam el kedves utolsó!...
2012. jún. 6. 17:00
 5/9 anonim ***** válasza:
A polyamory, csak hát ebbe a két úriember bizonyára nem menne bele. Így dobd az elsőt és irány a második.
2012. jún. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Advocatus Diaboli ***** válasza:

Kedves kérdező!

Tényleg azt feltételezted, hogy a végtelenül egyszerű kérdésedet nem tudom elolvasni?

Inkább neked volt nehéz értelmezni az előző idézetet úgy tűnik. (Ezért használtam idézőjelet.)

A lényeg: ha tényleg szereted az első bunkót, akkor a másodikhoz hozzá se szólsz.

Így egyszerűbb?

2012. jún. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Advocatus Diaboli ***** válasza:
Ne sértésnek vedd, de hát basszus...:D
2012. jún. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindkettőt elhagynám, mert ha bármelyiket is szeretném, tudnék választani.
2012. jún. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező (már csak a tisztelet kedvéért :] )

szerintem ha sok ideje csinálja nem hiszem hogy megváltozik,

ha bírod azt a második illetőt lehet hozzá kéne közeledni a másikat meg elfelejteni bár elég nehéz lehet

2012. jún. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!