Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mi az a megjegyzés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi az a megjegyzés vagy cselekedet, amiért szinte biztosan megütnétek a párotokat?

Figyelt kérdés
2011. márc. 3. 08:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha megpofozna, vagy kérné, hogy üssem meg. 21L
2011. márc. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
"Drágám! Megcsaltalak az anyáddal!"
2011. márc. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Első hozzászóló, mintha én írtam volna. Velem ez történt.
2011. márc. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Ywerd ***** válasza:
46%

Ha ti megütitek a pasitokat ne csodálkozzatok ha visszakapjátok..Ja és utána ne sírjatok hogy milyen bunkó hogy visszaütött meg hogy férfiatlan meg visszaél a testi erejével...Aki kardot ragad kard által vész el..Ismerős?:D

Egyébként a legprimitívebb ember(?) reakciója a fizikai erőszak. 30F

2011. márc. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
67%

4. válaszoló


3. válaszoló vagyok. 30 évesen elég kevés eszed lehet, ha visszaolvasod, láthatod, hogy mik a tények. Ne haragudj, de ha egy férfi engem megüt, leszorítja a testrészeimet a földre, nem tudok mozdulni, és csak hajszolja, hogy üssem meg,hát amint elengedi az egyik kezem egy óvatlan pillanatban, hát hagy üssem már meg. köszi.

2011. márc. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, ha kiderülne, hogy megcsalt az anyámmal, legjobb barátnőmmel, húgommal..stb. Bár jó kérdés, én ilyen hír hallatára olyan sokkot kapnék, hogy megszólalni nem tudnék, nemhogy ütni valószínűleg.
2011. márc. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
67%

" Ha ti megütitek a pasitokat ne csodálkozzatok ha visszakapjátok..Ja és utána ne sírjatok hogy milyen bunkó hogy visszaütött meg hogy férfiatlan meg visszaél a testi erejével...Aki kardot ragad kard által vész el..Ismerős?:D

Egyébként a legprimitívebb ember(?) reakciója a fizikai erőszak. 30F"



Büszke lehetsz magadra! Dobálózol az idézetekkel, közben meg egy büdös cigó vagy, fogadok! Egy magyar férfi csak nagyon kivételes esetekben üt meg nőt! Pl. ha a nő élete múlik azon! Láttam ilyenre példát!

2011. márc. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha már fizikai bántalmazásról van szó értelmes emberek körében, ott már kár folytatni bármit is...a többi kategóriában meg...aki provokálja a másikat, az ne várjon sok csodát. A mondás igaz, ki kardot ránt...a férfi ne éljen vissza a testi erejével, a nő meg ne éljen avval vissza, hogy ő a törékeny gyenge nő, akit szégyen megütni, ezért bármit mondhat, megtehet.
2011. márc. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Eléggé elkanyarodtunk a kérdéstől. Szerintem sem helyes megütni egymást, de mégis előfordulhatnak ilyen helyzetek.
2011. márc. 3. 11:59
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen.

Én még életemben nem ütöttem meg senkit és nem hiszem, hogy a párom, akit szeretek, tudna olyat tenni, hogy megtegyem.

Ha olyan súlyos dolgot tenne, akkor valószínűleg inkább lelépnék.

L/23

2011. márc. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!