Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi arra a legmegfelelőbb kifejezés, amikor egy fiú és egy lány bejönnek egymásnak, de a fiúnak van csaja, és először meg akarta csalni a bnőjét, de aztán rájött hogy mégsem, és inkább azt ajánlotta hogy maradjanak barátok?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy ezt nem nevezném barátságnak, mert ha barát lenne akkor bármiröl el tudna velem dumálni...de amióta kitalálta h mégsem csalja meg, de tetszem neki, rám sem ír msnen, meg nem is dumálunk, mert úgyis mindig a szexnél lyukadnánk ki... Na ez most akkor mi? mi van kettőnk között? Légyszives értelmes válaszokat írjatok...
2011. febr. 17. 19:37
 1/4 Panda Péter ***** válasza:
a csávó egy hulladék, ha a barátnőjét is majdnem megcsalta, nem tudom, te hogy bízhatnál meg benne, téged is ugyanúgy megcsalhat. ez az egész férfi-nő barátság meg nagy kamu, előbb vagy utóbb, de legalább az egyik fél mindig többet akar.
2011. febr. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de mindketten többet akarunk a másiktól... és most ezért nemtudom hogy ez mi... és azt meg nem mondtam h összejönnék vele, mert tudom h engem is megcsalna ugyanugy... ezt eddig is tudtam :D szal eza verzio megse fordult a fejemben...
2011. febr. 17. 20:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Kihasználás?
2011. febr. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hm...azt mondod? nemtom... az valahogy túl...nemtudom milyen kifejezés erre... túl...egyszerű. v én nemtom :S de van benne valami, de nem fedi teljesen a valóságot...
2011. febr. 17. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!