Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik ilyen érzés? Voltatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen érzés? Voltatok hasonló cipőben? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés

Másfél évig voltam együtt a barátommal. Végig úgy éreztem, hogy ő pont az az ember, akit kerestem, és ez az érzés kölcsönös is volt. A kapcsolatunk harmonikus volt, persze voltak apróbb viták. Pár alkalommal, főleg veszekedés után, vagy amikor hosszabb ideig nem tudtunk találkozni, a párom előhozakodott azzal, hogy elbizonytalanodott a kapcsolatunkban. Én ezt az eltávolodásnak tudtam be mindig, és ő is általában másnapra meggondolta magát, mondta hogy szeret, velem akar lenni. Pár napja azonban szakított velem (holott látszólag minden rendben volt), azt állítja, hogy felerősödtek a kételyei. Azt mondta, hogy szeret, nincs olyan probléma a kapcsolatunkban, amit meg tudna nevezni, de most ezt érzi helyesnek. Meggondolhatja magát? Voltatok hasonló helyzetben?


20/L 20/F


2012. máj. 31. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez a szakítás a legveszedelmesebb mind közül!

Én speciel nem értem ilyet meg, de barátnőm ebbe sorvadt bele. Mert a pasi meghagyta a "kiskaput", hogy majd visszajöhet. Azt visszajött, azt megint ment, azt megint visszajött... és ez az embert teljesen kikészíti.

2012. máj. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele, felejtsd el. Nem tudom miért mondom, de ez egy megérzés amik általában be is jönnek.
2012. máj. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 carlpage válasza:
100%
Ha ezt tette, akkor valószínűleg nem is ő az az ember, akit kerestél. Meg sajnos nem elég tökös. Mindig is utáltam az ilyen játszadozásokat. Ha igazán szeretne, akkor nem keresné folyton a kiskapukat. Apropó, lehet tudni, mik voltak azok a kételyek?
2012. jún. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat és várom a továbbiakat!

A kételyekről annyit mondott, hogy kb. már fél évvel a kapcsolatunk kezdete után megfordult a fejében, hogy biztos velem szeretne-e lenni. Azt mondta nem volt semmi oka, nem tud megfogalmazni semmi problémát, jól meg vagyunk egymással, de ez időről időre megfordult a fejében. Mindig arra jutott, hogy ha minden rendben van, meg szeretjük egymást, akkor miért ne lennénk együtt. De most azt állítja, hogy ezek felerősödtek benne, sokszor jár ezen az agya, és hiába érezzük jól magunkat, akkor is eszébe jut, és már nem akar ezzel a gondolattal együtt élni.

Lehet, hogy nem voltam elég világos, de nincsenek konkrét dolgok, amikben kételkedik. Inkább az az érzése (egy belső hang, vagy ilyesmi), hogy nem kellene együtt lennünk.

2012. jún. 1. 11:07
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
én elküldeném a p*csába. ez nem bántó neked cica? hogy így játszik veled... egyszer eldob, aztán gyere vissza megint jó vagy.
2012. júl. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez történt pár hónapja, azzal a különbséggel, hogy nekem kijelentette, hogy nem fog visszajönni, mert nem akar velem játszadozni, pedig szeret, és az eszével tudja jól, hogy hibát követ el, de nem bírja már elviselni a belső kételyeket, melyek tényleges fizikai fájdalmakat, görcsöket okoztak neki. És ez tényleg elég kegyetlen érzés, mert én még mindig reménykedek, tudom,hogy neki sem jó most, ezt mondta is.Viszont nincs mit tenni. 21N
2012. júl. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De igen, természetesen bántó nekem. Azóta annyi fejlemény történt, hogy felkeresett, mivel az elmúlt másfél hónapban arra jutott, hogy akar velem lenni, és most nem kételkedik. Állítólag valami nagy meglepetést készít nekem, és ha elkészült, eljön hozzám (200 km-re lakunk egymástól, egy városban tanulunk) és bebizonyítja, hogy velem akar lenni. Még mindig őrlődöm :-( Nagyon szeretem, és jól is éreztem magam vele, viszont nem akarom hagyni, hogy hülyét csináljon belőlem. És nem az bánt a leginkább, hogy elküldött, utána meg mégis... hanem inkább ha újra együtt lennénk, lehet, hogy állandóan bennem lenne, hogy mikor találja ki újra a kételkedést.
2012. júl. 11. 11:02
 8/9 anonim ***** válasza:
46%

Ez a kétely nálam is megfordult, de ez sok emberben azért van benne mert komoly a kapcsolat és belegondol ,hogy ha veled marad már talán nem lesz mással. De ha valaki ennek a kételynek hangot ad majd pedig szakít miatta , hidd el az nem szeret annyira. Mi is nagyokat veszekedünk és talán mondjuk is néha , hogy talán jobb lenne egymás nélkül, de tudjuk hogy ez nem igaz mert egymást szeretjük és a kapcsolatunk mindent kibír. Na ilyen pasit kell keresned nem egy olyat aki gondolkodik azon h veled akar e lenni vagy nem. Jól gondold meg..

15/L

2012. júl. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Hohó, mintha saját magam történetét olvastam volna, csak felcserélt szerepkörben, ugyanígy szakítottam exemmel, azóta sem beszéltem vele, de amit összehisztizett, nem is hiányzik. Arra figyeljetek,hogy ne mérgesedjen el a dolog. Pontosabb, hosszabb tanács ha érdekel üzenetben meglelsz.hello

2012. nov. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!