Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Baj, ha túlságosan úgy állok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha túlságosan úgy állok hozzá ehhez a szerelem-témához, mint egy fiú? Mármint ki fogom ezt nőni valaha?

Figyelt kérdés
Az az én nagy problémám, h nem veszem komolyan a szerelmet. És mint ahogy a pasik se, én se szeretek úgy nekiindulni egy ismerkedésnek, h "ebből világraszóló szerelem lesz", mint a legtöbb lány (kivételek vannak nyilván). Egyszerűen csak úgy állok hozzá, h lesz ami lesz, de ha én azt látom a pasin, h ő már a közös jövőnket tervezgeti, a mosoly odafagy az arcomra és menekülök - ami szerintem tök rendben is van. Mondok példát: X kb a harmadik randin már azt ecsetelte, h tetszik neki a város, ahol lakom, szeretni fog itt lakni. Amikor naiv fejjel megkérdeztem, h már miért lakna itt, azt felelte, h hát mert én itt lakom és majd összeköltözünk. Y az első (ELSŐ!!!) randin kérdezte tőlem, h tetszik-e nekem az a név, hogy ..., mert ő ilyen nevű gyereket akar magának. Z-vel még nem is jártam, amikor kimondta azt az sz-betűs szót, pedig olyan felszínesen ismert, mint egy haver. Csak én fogok ki ilyeneket? Vagy nem normális, ha ezeket nagyon durvának gondolom? Lennék én úgy velük, h megismerkedünk, jól érezzük magunkat, aztán majd a távoli, távoli jövőben majd talán, esetleg járni fogunk. Miért baj az, ha nem tekintek minden férfira úgy, mint potenciális férj-jelöltre? Mi velem a baj és mit tehetnék az ellen, h kicsit érettebb legyek?! Ja meg a másik: miután ugye lezártam ezeket az ügyeket, hirtelen mind (ha nem is mind, de a nagy többség) megutált. Pedig nem vagyok szemét, csak egyszerűen olyan, mintha azt hinnék, én majd benne leszek ezekben a tervekben, h egy hét ismeretség után összeköltözünk. Mi ez itt, Amerika?! Szóval nagyon szeretnek, aztán nagyon gyűlölnek. Nem lehetne ezt mérsékelni?

2012. jún. 7. 20:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Már megint logika fail, mert azt mondod úgy gondolkodsz ahogy a hapsik, de azt is mondod, hogy a hapsik nem úgy gondolkodnak, mint te. Először MAKE UP YOUR MIND WOMAN!
2012. jún. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Really! Uhh, akkor a fiúk a lányok és a lányok a fiúk, segítsééég!
2012. jún. 7. 20:37
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, könnyű ebbe belezavarodni, én erre azt szoktam mondani, hogy az a férfi, amelyik szőrösebb. Aztán remélem nem szó nélkül bunkó módon tudattad velük (faszbúk törlés a divat) ,hogy nem kívánsz további kontaktust tartani velük, hanem korrektül felvázoltad nekik a helyzetet. Utóbbi esetben nem megutáltak, csak egyszerűen tudják, hogy nem tudnak megsunázni téged, ezért nem is erőlködnek tovább.
2012. jún. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

"az a férfi, amelyik szőrösebb" - ez vicces :D bár vannak kivételek


Nem, nem voltam bunkó, inkább csak... olyan érzelem-mentes... de hát nem tudom azt csinálni, h közben mosolygok! Nem, inkább ők töröltek (nem is egy) közösségi oldalakról... meg úgy tettek, mintha nem léteznék. És "nagyközönség előtt", meg akkor is, ha csak én voltam ott, elég szemetek voltak, mint akik konkrétan utálnak. Úgy tettek, mintha tönkretettem volna az életüket, pedig erről szó sem volt. Az utolsó mondatod... nem hiszem. Vagy gondolod csak ez lett volna a céljuk, mert hogy azt hitték, ha ilyeneket mondanak nekem, majd elájulok? De pont ez az, h én nem nézek ki olyannak, mint aki ilyen mondatokra vágyik. Tehát elég komolynak tűntek... mindenesetre elgondolkodtató dolgokat írtál, köszönöm.

2012. jún. 7. 20:50
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát én is így voltam ezzel világéletemben. A pasiknál durvábbak csak azok a fiús anyukák tudtak lenni, akik pár hét együtt járás után már úgy beszéltek, hogy "ha majd összeházasodtok". :) Juj, a hideg is kirázott, mikor eszembe jutott, pedig már nagyon régen volt! :D
2012. jún. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az ilyet én se szeretem.

Nekem is volt egy olyan srác ismerősöm, akivel randizni kezdtünk, ő már szeretett , menyasszonyi ruhába képzelt el, amint szóhoz jutottam megmondtam, hogy nekem ez nem megy így, sok.

2012. jún. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

nálam is ugyanez... 2. randi után már konkrét tervet készít nekem arról, melyik nap hány órát kell vele töltenem, eltervezi a gyerekek számát, nevét, nemét, számonkéri ha egy nap nem várom feél9-kor a gépnél, fél órával a randi után, mert éppen annyira elfáradok hogy lefekszek, napi 30 telefonhívással bombáz.

aztán ha szólok hogy ez nekem gyors, még nemhogy nem összeköltözni vagy gyereket nem akarok, de még az is sok hogy a 3. randin csókolgatsz és még meg kell szoknom akkor velem nincs rendben semmi. aztán mikor elhagyom, szép hosszú indoklással, és elviselem hogy még fél napig rá akar beszélni hogy ne tegyem, én leszek a szemét, az ő élete tönkretevője.

szerintem ezek a fiúk annyira görcsösen akarnak valakit hogy mindegy ki az csak legyen egy kicsit kedves meg tűrhető külsejű, ha hajlandó a randira, akkor már az egész életét összekötné velük - gondolják. de én az 1. pár alkalommal még nem tudom hogy akarok-e komolyabbat és képtelen vagyok beleszeretni valakibe, akivel összesen kb. ha 10 órát töltöttem el.

2012. jún. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
utolsó! a szívemből szóltál! ezt most annyira jól leírtad! kösziiiiiiiiiiiiii
2012. jún. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem csak a szimplán fogyatékos, forever alone és a kapcsolatfüggő példányokat fogtátok ki csajok.


Én magamból indulok ki, de nem tudom 1 nőnek se azt mondani hogy szeretlek, amíg nem ismerem őt, és 2 nap alatt nem lehet megismerni egy embert. Összeköltözés, gyerekvállalás? olyan embert akit nem ismerek, abban nem is bízom teljesen, akiben meg nem bízom azzal nem tervezek. Bizalom idővel és tettek/viselkedés alapján vagy kialakul vagy nem.


Persze ez csak én vagyok, a legtöbb pasi levágná a fél heréjét hogy szóba álljon vele egy csaj... szóval ezeknél ne csodálkozzatok, hogy kutyaként fogják(szeretnék) nyalni a talpatokat!


23F

2012. jún. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Uhh, ezek is durvák, tiszta fura, h ennyi ilyen eset van. Fú, meg ezek a telefonok, nekem is az egyikük napi szinten küldött 8-10 sms-t, meg 3-4 hívást, pedig online is beszéltünk... azt hittem, a fiúk nem szeretik ezt a telefonos dolgot. Utolsó: nem gondolom, h ők fogyatékosak voltak, csak egyszerűen annyira kötődni akartak valakihez. De elijesztettek, és ezzel mint látod, nem vagyok egyedül. Az sz betűs szót én meg jóó hosszú ideig nem mondom senkinek, max havernak poénból, pl ad a csokijából, én meg "úúú szerelmes vagyok beléd". Nyilván vicc szinten. Ahhoz nagyon ismerni kel legy embert, h ilyeneket mondjunk neki. Szerintem.


Azt kellene megtanulnia az összes nőnek és férfinak, h ne akarja odaadni magát már az elején, ne teregesse ki az életét és nem kell mindenről beszámolni. Alapból olyan típus vagyok, aki a szomszéd bácsit is meghallgatja és szívesen beszélget vele, semmi gond nincs ezzel, de ezek a pasik egy idő után a pszichológusuknak néztek. Én pedig megpróbáltam segíteni, de egy idő után az én erőmet szívták le és vették el az életkedvemet. Szóval fiúklányok: mindent csak MÉRTÉKKEL!!

2012. jún. 8. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!