Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek dobjam? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek dobjam? (lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok. Járok egy lánnyal 4 hónapja, és eleinte minden rendben ment, és nem is mutatta ki igazán a foga fehérjét.


A problémák:

- Eddig 7x hívtam bulizni, mind a hétszer nemet mondott a tanulásra,és a szüleire hivatkozott. Később kiderült hogy hazudott, valójában nem szereti az ilyen helyeket. (amikor ezt átbeszéltük,mondta,hogy reménykedik,hogy megint elhívom..na,abban reménykedhet is.)

- nem akar bemutatni a szüleinek,holott én már bemutattam az én szüleimnek.

- lett volna szülinapi bulija,ahová minden haverját meghívott - kivéve engem, a 'szerelmét'. Az elején hazudott hogy miért nem hívott el,majd végül kiderült, h azért nem hívott, mert félt a barátai véleményétől, ergo szégyell engem bemutatni nekik.

- rengetegszer flegma és nagyképű,de ahogy ő mondja, 'akaratlanul' csinálja.

- miután felsoroltam neki a hibáit és hiányosságait,közölte,hogy nem képes változni,fogadjam el így. (mégis mennyire szeretethet, hogy meg sem próbálja?)

- elmondtam neki,hogy nem képes úgy törődni velem, mint barátnő a pasijával, hogy milyen dolog az, h nem vállal fel,stb,és múlt csütörtökön dobtam,ám mivel szakítás után rámírt,megegyeztünk abban,hogy adok még egy esélyt,de ha megint folytatja,vége lesz.

Minden haverom azt mondja,hogy dobjam,hogy találok olyan lányt aki szeret, aki törődik velem,és aki ŐSZINTÉN szeret.. Amint a szakítás napján meglátták hogy egyedülálló lettem facebookon,rögtön 7 lány rámírt..úgyhogy nem félek attól,hogy nem találok mást.:) Csak hát ő az első komolyabb kapcsolatom,és azért szeretem is..bár úgy érzem,hogy nem érdemli meg hogy foglalkozzak vele azok után amik történtek,és amiket nem írtam le.. Szeretném kikérni a véleményetek ezügyben.

18/F



2012. jún. 7. 18:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ezek után még kérdés?
2012. jún. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
hülye pi*csa hagyd a fenébe nem érdemes foglalkozni vele....
2012. jún. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nagyon gyerekes a lány! ha van felé bizalmad akkor folytasd a kapcsolatpt de gondold át nagyon!
2012. jún. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Bogee123 ***** válasza:
Válassz ahét lány közül..a barátnőde hagyd a francba, azért vag yneki, hogy legyél...nagyon gáz amit csinál..:S Találsz jobbat, jól gondolod!:) A hé tlán yközül csak megtetszik majd valamelyik és lehet, hogy lassanként bele is szeretsz. Azt tedd, amit a legjobbnak érzel. Sok sikert:)
2012. jún. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Tyű, hát ezek igazán egyhangú kommentek. :D És az a baj, hogy teljesen igazat adok nektek.. Csak tudnám miért nem dobom..
2012. jún. 7. 19:08
 6/13 anonim ***** válasza:

hagyd ezt a lányt, nem tud úgy szeretni, ahogy te akarod, ahogy normális lenne

ne gyötörjétek egymást, csak váljatok el békében

2012. jún. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ahh,igaz.. Csak a második esélyben bízok. Ha nem változik, 4 hónapot elvesztegettem feleslegesen :)
2012. jún. 7. 19:15
 8/13 anonim ***** válasza:

Legalább a 4 hónap alatt levarrtad, meghegesztetted?

Ha nem, akkor tényleg 4 hónapot elvett az életedből.

Ha igen, akkor valamit legalább nyertél, nem teljesen fölösleges volt a sok szívás.

2012. jún. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A bulis füllentést még úgy-ahogy elnézném, mert biztos "félt", hogy mit gondolsz majd róla, hogy nem szeret bulizni, sokan lenézék az ilyen embereket ebben a korban. Az viszont, hogy szégyell a haverjai előtt azért eléggé durva, szerintem nagyon nincs valami rendben nála, nem úgy áll a dologhoz mint te. Szakíts.
2012. jún. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát..khm..petting van 3 hónapja,szex is lehetne 2 hónapja,csak nincs hol,mivel ő nem visz fel magához a szülei miatt, nekem meg anyum otthonvan egész nap. A bulis dolgot elnéztem,de a többit.. Dobnám,csak valami (talán a szívem) visszatart.
2012. jún. 7. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!