Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen ember az osztálytársam?...

Milyen ember az osztálytársam? Ez normális viselkedés? És ezek után mit javasoljak a tesómnak?

Figyelt kérdés

Van egy lány osztálytársam (18 éves),aki az osztályban iszonyúan zárkózott.Szinte nem megy oda senkihez beszélgetni,nyelvórákon én ülök mellette,néha velem szokott,de semmi egyéb.Reggel bejön az osztályba,lerakja a cuccát,átnézi az anyagot az órára és ennyi.Tanulni jól tanul,okos,az osztály élvonalában van jegyileg,orvosira készül.Soha semmiből sem puskázik.Nem bulizik,nem iszik,bárkinek önzetlenül segít,ha kérik,mégsem érdekel különösebben senkit sem.Nagyon határozott,vannak céljai és azokat el is éri,nagyon küzdő típus.Hobbija az,hogy verseket ír,kérdeztem tőle,már ovis kora óta ír.Mellette fotóz is.A magyartanárunknak mutatta a verseit,több ember is tehetségesnek tartja,de nem akar publikálni.Sztem totál úgy érzi,hogy ahogy rá sem,a vesreire sem kíváncsi senki.Tehát ezek szerint ő művészlélek,azért ilyen zárkózott?

Színházba el szoktunk menni ketten,meg néha ketten beülünk valahová,de a társasági élete kb. ennyi lehet.Nemrégiben történt,hogy amikor vége lett a színháznak,ahová vele mentem.Utána megkértem,hogy kísérjen el,mert anyukám várt a közeli kávézóban.Nehezen ugyan,de azért belement.Nemsokára odaértünk,anya volt ott meg a kollégája.Anya megkínálta a lányt vörösborral,amit el is fogadott.Hamarosan megérkezett a tesóm (fiú,21 éves) és az anya kollégája elkezdte a tesómat összehozni az osztálytársammal!Hogy találkozzanak,meg hasonlók.És nem hittem a szememnek,de az osztálytársam elkezdett beszélni.Pontosabban kinyílt a tesóm felé,aki aztán 11 óra felé elkísérte haza,hogy ne menjen olyakor már egyedül.

Utólag a tesóm mesélte,hogy megbeszélték,hogy találkoznak,de sajnos nem volt ideje írni neki (pedig a tesóm megígérte neki) és az osztálytársam írt neki erre.Ezt se akartam elhinni,hogy ő egyáltalán kezdeményezzen egy találkát egy fiúval? Barátja még sohasem volt,de bár ugye ez logikus is volt számomra eddig.Vajon beleehetett a tesómba? Amikor ott voltunk a kávézóba,furcsán csillogott a szeme,ahogy nézett rá.Ilyennek még sohasem láttam.

Rákérdezni nem akarok semmire,de a tesóm is hallgat róla azóta.Ne beszéljem le erről a lányról? Fura,hogy nagyon zárkózott,erre most ő írt neki.


2012. márc. 31. 17:46
 1/9 A kérdező kommentje:
Mellesleg a tesóm is visszahúzódóbb egy kicsit,de mind a ketten járunk néha bulizni.
2012. márc. 31. 17:49
 2/9 A kérdező kommentje:
És mellesleg a tesóm kérdezte,hogy milyen lány,erre meséltem el neki,hogy nagyon zárkózott.
2012. márc. 31. 17:50
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
És miért baj az, hogy valaki zárkózott, csak nehezen és idővel nyílik meg? A zárkózott emberek általában sokkal értelmesebbek az átlagnál, és hűségesebbek is, ami csak előnyt jelent.
2012. márc. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd őket. Miért félted ettől a lánytól? Azok alapján, amit írtál róla, nem is értem. Céltudatos, jó tanuló, segítőkész.. csak az, hogy nem bulizik, nincs nagy társasági élete az olyan ijesztő?
2012. márc. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szerintem totál nem illenek össze.
2012. márc. 31. 18:04
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha ez az egyetlen probléma, akkor pláne nyugodtan hagyhatod, hogy a tesód magától rájöjjön és koccolja a lányt. Én se díjaznám, ha a húgom azért akarna lebeszélni egy (látásra) nekem tetsző lányról, mert szerinte nem illenénk össze..
2012. márc. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
legalább tudod, hogy tud ilyen is lenni, a tesód meg majd eldönti mit akr
2012. márc. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Verést!
2012. ápr. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi lett ebből a történetből? Összejöttek?
2015. nov. 15. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!