Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú, akivel már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, akivel már sokszor randiztunk. Sajnos legtöbbször én beszéltem, nem sok közös témánk volt. Mindenki szerint az a jó ha hallgat, de nekem nem. Nagyon beszédes vagyok, szeretem ha válaszolnak is. Többi lent?

Figyelt kérdés
(kérdőjelet azért írtam,mert muszáj) Megszeretném oldani. Úgy érzem, hogy rossz lépés volt elmondani a dolgot. Lehet hogy megoldódott volna. Mit gondoltok?

2012. jún. 9. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy nagy dumás lány, és egy csendes fiú.

Hűha, érdekes páros! :)

Szerintem beszélgessetek olyan dolgokról,amikről tudod,hogy érdekli! Kérdezd meg a barátait,ismerőseit, mit szeret.

De ha már sokszor randiztatok, csak tudod .. :)

Adj neki egy kis időt,hogy feloldódjon ő is!

Mi a barátommal mindketten nagyon beszédes,viccelődős emberek vagyunk,viszont mikor együtt vagyunk, valahogy visszahúzódóbb vagyok. Megesik .. :)

2012. jún. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tehát ha jól értem, ezt a problémát előtte is felvetetted, igaz?

Szerintem mindig jobb megbeszélni az ilyen dolgokat, mint csak némán rágódni rajtuk. Lehet nem egymásnak vagytok kitalálva, megesik az ilyen. :)

20/L

2012. jún. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen.elég dumás vagyok:D írtam a kérdést és már a 800adik karakternél jártam.:$ barátai mind mondták nekem,hogy beszédes, és akkor csak velem ilyen. hátha feloldódik...ugye?:$ :o
2012. jún. 9. 22:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok, felfog, nyugi! :) Idő kell, nekem is az kellett :)
2012. jún. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!