Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Badoo-ról mi a véleményetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Badoo-ról mi a véleményetek, megéri regisztrálni, válaszolnak e vagy csak dísznek vannak fent a nők?

Figyelt kérdés
vagy ugyan annyi az esély mint máshol...fizetős e vagy nem?
2012. jún. 6. 10:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Fiezetni kell hogy megnézhesd közelebbröl a képeket amugy szerintem a legtöbben tényleg diszenk vannak annyira nem jó oldal
2012. jún. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ingyenes az egész, csak képeket kell feltöltened, mert ha nincs képed akkor nézni sem tudsz. Amúgy nem rossz, nekem volt onnan csajom.
2012. jún. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
45%
Ingyenes teljesen , a képeket is nézegetheted! Nagyon jó oldal! Én most bukkantam rá ott az életem szerelmére, viccen kívül. Remélem szerencsével jársz te is. Ja és a lányok nagyon kedvesek. Nem csak viccből regisztrálnak. Több esélyed lesz mint máshol. 19/F
2012. jún. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én azt sem tudom hogy kerültem fel, ritka ott a helyes fiú, tele van 40 évesekkel akik tizenéveseknél próbálkoznak.
2012. jún. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Pénzéhes banda.
2012. jún. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
szóval akkor hagyjam inkább 26 évesen :)
2012. jún. 12. 08:27
 7/15 anonim ***** válasza:
szerintem ne
2012. jún. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Egyszerű oldal, de hiába kezdessz chat-elni bármelyik nővel, még válaszra sem méltat egy sziá-val sem. Egy csajnak ír vagy 20 pasi, csajnak van bőven választéka.. esélytelen.. Kihagyni! Ha már ismi oldal, akkor a keresztény randi.Ott van némi értelmes nő, aki emberszámba vesz és válaszol,ír Neked!
2014. dec. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nemrég regisztráltam az oldalra, alapvetően jó csajok vannak fenn. Azon csodálkozom, hogy ha valaki igennel szavaz rád, annak képét nem láthatod, hacsak nem fizetsz, viszont ha csak simán böngészik a profilod azt egy az egybe kiírja, ki az illető.
2015. ápr. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 gráner andrás ***** válasza:
Egy ideig hagy fenn lenni, majd ledob. Később kéri a telefonszámot, majd fizetni kell, hogy egyáltalán felengedjen! Minden személyes adatot beszerez és csak akkor lehet olvasni az üzenetet, vagy üzenetet küldeni, ha fizettél! A fotóidat is elbírálja, hogy valóban te vagy-e rajta! Olyan mint a TWOO, beolvasztotta a NETLOGOT és fizetős lett! Ha ismerkedni akarsz menj buliba, az utcára! Ott ingyen van és azonnal tudsz beszélgetni! A Badoo -ra a TWOO -ra felrakott képek mindenütt megjelennek a neten és majd az használja fel aki akarja, arra amire akarja, az összes adatoddal együtt! Az oldal törlése meg szinte lehetetlen, csak úgy látod, hogy törölted, de bármikor használhatod, mert az oldal továbbra is üzemel! TENGERPICI
2016. márc. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!