Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Később kellhetek neki, ezekutá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Később kellhetek neki, ezekután is? (hosszú, helyesírásért bocsánat)

Figyelt kérdés
Egyetlen lány van, akivel összejönnék.Lassan 1 éve, hogy megismertem. Nem kellettem neki ilyen okokkal érvelt: nem rég szakított, nem akar most senkit, nincs jó családi anyagi helyzetben meg ideje sincs rá mert hajnali 4 kor kell hazaér délután 4 és 5 között. Többször is lefeküdt velem, nagyon belebolondultam volt amikor órákon át csókólozott velem. De egyszer már nagyon nem bírtam és lehordtam, hogy miért nem érdeklem annyira. Most 1 hónapja nem beszéltünk ez miatt. Sokszor mondta azt is, hogy nem akar semmit tőlem,de pár tette nem ezt bizonyította. Hiányzik, szeretem, elfelejteni meg 5 hónappal ezelőtt is próbáltam.

2012. jún. 10. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A kifogásokból ítélve a lány nem akar végleg lekoptatni, mert jó vagy neki arra, hogy lefeküdjön veled vagy hasonlók, de láthatóan nem akar kapcsolatot veled. Nem hiszem, hogy ha eddig nem alakult ki valami, akkor most ki fog. Elhiszem, hogy szereted és nehéz elfelejteni, de jobban tennéd a saját érdekedben. :)
2012. jún. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm azért:)
2012. jún. 11. 10:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én párom ugyanezt csinálta velem, hogy neki idő kell az előző kapcsolat után, közben meg jó volt a szex, de nem akart nagyon komolyan venni. Én nem hagytam annyiban. Nem értettem minek az idő. Mára már Ő a férjem és gyereket szeretne tőlem :-) Itt az a kérdés, hogy amikor együtt vagytok érzed -e rajta, hogy szeret vagy sem.
2012. jún. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a lány nem akar összejönni veled,azért talál ki ilyen kifogásokat.Nyilván csak szexre kellettél neki,csak szórakozott veled.Érdekes mer ez általában fordítva szokott lenni.Nem is lehet rá haragudni,mert neked is jó volt.Gondolom jól szórakoztatok együtt,de ebből nem lesz igazi kapcsolat mert ő nem vágyik mély érzelmekre,azt csak te szeretnél kettőtök közül,de ez nem kölcsönös nálatok szerintem.
2012. jún. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!