Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megőrültem, vagy "csak"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrültem, vagy "csak" szerelmes vagyok? Mit csináljak? (hosszú lesz)

Figyelt kérdés

Szóval, tavaly ilyenkor megismerkedtem egy fiúval, párszor randiztunk, meg rengeteget beszéltünk neten. Én iszonyatosan hamar, szinte első látásra belebolondultam, és elmondása alapján ő is belém. Nem egy ilyen "jaj, randizgatunk, lazulunk, oszt lesz ami lesz" dolog volt, tényleg rengeteget jelentett. Viszont szerencsétlenül alakultak a dolgok, és rajtunk kívül álló okok miatt nem folytattuk a dolgot... Most, idén ősszel lenne lehetőségünk együtt lenni, és ezt már tavaly nyár végén is tudtuk. Én megígértem neki, hogy megvárom, ő is azt mondta, hogy szeret, és megpróbáljuk jövőre (vagyis idén). Igen ám, csak ez nagyon nehéz volt így, sokat vitatkoztunk neten, engem megőrjített a hiánya, teljesen kifordultam magamból. Egyszer volt egy periódus, amikor nem beszéltünk kb. 2 hétig. Aztán akkor egyszer csak megláttam, hogy kapcsolatban van egy másik lánnyal, aki ráadásul egy csúnyácska tizenéves liba (már elnézést... amikor megláttam, hogy kapcsolatban van, elhatároztam, hogy nem fogom féltékenységből szidni az új csajszit, mert ő az, aki semmiről sem tehet, de ez a lány tényleg szörnyű...). A srác legjobb haverjával beszélünk, és ő sokat mesél úgy az egész szituról, sok mindent tudok, állítólag nagyon gáz az az egész kapcsolat.

Bolond vagyok, ha még mindig nem adtam fel? Abban reménykedem, hogy őszig szétmennek azzal a lánnyal, és akkor elé állok, hogy nem felejtettem el őt, és szeretem. Nagyon nehezen bírom az egészet, nagyon szomorú vagyok, ráadásul rengeteg fiút utasítok el emiatt, köztük több olyat is, akiért régen a fél karomat is odaadtam volna (félek velük összejönni, mert tudom, hogy megbántanám őket, mert hiába vagyok "szingli", érzelmileg nagyon nem vagyok az, és nem akarom azt, hogy esetleg belép a képbe ez a srác, és akkor otthagyom őket, vagy rá vágyom, miközben mással vagyok... nem tisztességes). Néha már úgy érzem, hogy kezdek megőrülni tényleg. Van amikor rengeteg erőt érzek magamban, bízom a vonzerőmben, meg nőiességemben, hogy vissza tudom majd szerezni, na meg abban, hogy megtérül a sok szenvedés, de van, amikor totál elkeseredek, és elgondolkozom, hogy miben reménykedek, biztos totál hülyének nézne, ha tudná, hogy nem léptem túl rajta.

Az érzéseimről semmit nem tud, mert nem környékezek meg egyetlen foglalt fiút sem, kivárom, hogy egyedül legyen, és csak akkor teszek ilyet.


Mennyire vagyok hülye? :(



2012. jún. 3. 21:38
 1/7 Marada ***** válasza:
Nagyon
2012. jún. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi.:)
2012. jún. 3. 21:43
 3/7 anonim ***** válasza:
annyira hülye vagy hogy erre már csak a "szerelmes" szó felel meg ;)
2012. jún. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A legjobb lenne személyesen vele megbeszélned a dolgokat, nem csak "hallomásból" értesülni erről-arról. Így legalább tisztázódna a kép, és lenne esély arra, hogy megnyugtató módon lezárjátok az egészet. Lehet, hogy nem akar már téged, de lehet, hogy még mindig vágyik rád. Nyilván maradhatsz a jelenlegi szituban is, és akár még hónapokig vagy évekig gyötörheted magad, de ez neked se lenne jó. Ha beszélnél vele, az még nem jelentené azt, hogy megkörnyékezed őt, csupán érvényesíted a saját érdekeidet, kulturált formában. Utána talán könnyebb lenne neked, még akkor is, ha esetleg elutasítana.
2012. jún. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát most már várd meg mig ösz lesz aztán probáld meg ha nem sikerül sajnos tovább kell lépned de legalább megprobáltad:)
2012. jún. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hát igen én fiú vagyok és voltam én is ilyen sőt hülyébb,majd elmúlik, de ne keresd, mert ezek szerint nem érdekled őt
2012. jún. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Abban biztos vagyok, hogy most nem akar engem. Még ha akarna, akkor is ősztől lennénk egymás közvetlen közelében, akkor lenne értelme egyáltalán gondolkozni azon, hogy mi ketten...

Azzal már megbarátkoztam, hogy nem akar, de abban reménykedem, hogy ha facér lesz újra, akkor meg tudom hódítani újra.:) Nagyon szeretném, ha erre lenne lehetőség...

2012. jún. 4. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!