Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lelki kötődésből több is lehet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Selymesnyuszi kérdése:

Lelki kötődésből több is lehet?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy fiúval munka kapcsán.Nekem ő nagyon az esetem,de ezt teljesen félre téve megcsináltuk a munkát.Semmit nem akartam tőle.Aztán nagyon egymásra hangolódtunk beszélgetés téren,lelkileg is.Én semmit nem akartam tőle,neki meg tudtam hogy nem vagyok az esete,plusz van egy párkapcsolata.De ő forszírozta h többször találkozzunk,dumáljunk nagyon megkedvelt.Nem is történt semmi egy darabig,senki nem próbálkozott senkinél.Aztán egyfajta érdeklődést véltem felfedezni irányomban.Azt mondta a személyiségem fogta meg,onnan indult a testi érdeklődés irányomba.Ezt megbeszéltük,hogy kölcsönös és történtek az események,szex stb...Találkozgattunk és emberileg nagyon egymásra hangolódtunk.Lelkileg közel kerültünk egymáshoz.Valami megmagyarázhatatlan dolog kezdődött köztünk,ami nem szerelem.Egy vonzalom emberileg és szexuálisan.Nagyon hasonlítunk személyiségileg és ő nem tapasztalt életében még soha ilyet.Hozzáteszem én sem.Vonzódunk egymáshoz minden téren.Mostanában rossz passzban volt nagyon engem hívott hogy szüksége van rám,mert velem önmaga lehet,fél szavakból is megértjük egymást,érzi a lelkem,egyszerűen szükségesnek érezte hogy velem legyen.Azt mondta ilyennel még nem találkozott soha ami köztünk van és bármerre mozdulhat szerinte a kapcsolat (soha nem hiteget,egyenes őszinte)A kapcsolatában nem éri jól magát,ki akar lépni belőle.Tőlem függetlenül is mondta.Azt mondja hogy egyedül kell lennie lehet egy kis ideig hogy rájöjjön mit akar.Vagy lehet hogy kialakul addig valami.És ami a legfontosabb,azt mondta hogy az elmúlt hosszú évek legboldogabb történése és érzése hogy így alakult a kapcsolatunk.

Nem a szex a fő mozgatója ennek a dolognak,(persze az is van) de ezt is furcsálja,hogy nem csak az érdekli bennem.egyre jobbnak érzi azt is velem amúgy.És határozottan közölte h nem akar ennek véget vetni mostanában biztos.

Nah vélemény?:)Ez mi a fene?Vagy mi lesz ebből?



2012. jún. 10. 19:53
 1/1 anonim ***** válasza:

esetleg olvasd el még egyszer amit erre válaszoltak, ha unatkozol, nem kell félnaponta feltenni a kérdést


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2012. jún. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!