Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudom a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom a barátommal megbeszélni a lelki problémáimat, gondjaimat?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben elég sok minden összegyűlt (családi gondok, barátok...), és lelkileg nagyon rosszul vagyok. Számomra fontos lenne, hogy a barátom lelkileg támaszt nyújtson, mégsem tudom vele megbeszélni a problémáimat. Teljesen kivagyok, és üresnek, egyedül érzem magam. Vannak pillanatok, amikor nagyon rám tör a magány, iszonyatosan rossz most minden. Ez normális, hogy a barátom nem tud elég lelki támaszt nyújtani? Persze próbál segíteni, de ez nem az, amire szükségem lenne. Keressek mást, aki tudna segíteni?
2012. ápr. 3. 23:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

hátt leehtséges...

nagyon nemjó, hogy egyedül érzed magad a problémáiddal..


kicsit részletesebben el tudod mondani mi az amit elvárnál és nem tudja megadni?

nincs elég ideje rád, vagy nem érdekli komolyabban a bajod?

2012. ápr. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem tudsz vele leülni beszélgetni? Vagy nem tud olyan dolgokat mondani, ami megvigasztal?
2012. ápr. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

hát sajnos a pasik nem erre vannak beállítva... nekem is rossz volt az elején, amikor rámjött a lelkizhetnék és a párom valahogy nem értette meg a világvégét ami bennem dúl, és ahelyett, hogy megvigasztalt volna, próbálta gyakorlatiasan megoldani a gondjaimat és így segíteni...ők nem lelkiznek, hanem megoldják... ők másképp vannak beállítva...pl. amikor nyafogtam, hogy nincs pénzem erre arra és lógok az albérlettel, meg a tandíjjal, stb. megkérdezte, mennyi kell, és a kezembe nyomta az összeget. Holott én nem ezt akartam, csak azt, hogy sajnálgasson, vigasztaljon, meghallgasson, babusgasson, meg hogy együtt szidja velem a csúnya világot amiért így kicseszett velem. De ezt ő nem érti meg. A férfiak nem így gondolkodnak :) Segíteni és támogatni akar a maga módján, de ne várd el, hogy olyan legyen, mint a legjobb barátnőd. Egyébként ez a megoldás...az ilyen jellegű beszélgetéseket egy bizalmas barátnővel tedd meg. Persze elmondhatod a párodnak is, csak ne várj el túl sokat.


22/L

2012. ápr. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha elzárkózol tőle és adod a meg nem értett leányt,a feje tetejére is állhat akkor sem sikerül.
2012. ápr. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
37%

ma 00:30


Köszi hogy így lenézed a férfiakat. Nem tudom miért baj, ha nem nyávogunk össze-vissza minden sz*ron. Mit kell lelkizni mindenen? De ez nem jelenti azt, hogy a férfiak ostobák lennének, érzelmileg retardáltak.

Képzeld el, férfi és nő között érzelmileg alig van különbség. Sőt, a férfi és a női agy alig különbözk egymástól.


Sőt, aki mindenen lelkizik, egyáltalán nem érzékeny típus, hanem önző, éretlen, érzelmei fejletlenek.

2012. ápr. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó!


Komoly gondok vannak a szövegértéseddel.

Én vagyok a 00:30-as és az általam leírtak lényege annyi, hogy az ember hiába próbál bárkinek is segíteni ha a segítségre szoruló eldöntötte, hogy neki senki sem segíthet, senki nem hallgatja meg- ő a meg nem értett művész.

2012. ápr. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%

Akkor talán nem művészkedni kellene, hanem szocializálódni, felnőni. Ha meg eldöntötted hogy senki nem segíthet, akkor minek kérsz segítséget? Hogy mást lejárass? Mert most a barátodat lejárattad és az egész férfi nemet.


Garantálom, hogy nincs gond a szövegértésemmel, ezt írtad (az istentudja melyik alregeddel). Olvasd el néha, amit írsz. Kicsit visszataszító, amikor valaki leír valamit és megpróbál belemegyarázni dolgokat. Leírtad, vállald.

2012. ápr. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hogy mi van?? :O Én ilyet soha nem írtam- alregem meg VÉGKÉPP nincs. Magadból indulsz ki vagy mi?:O
2012. ápr. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mellesleg, még mielőtt leesne, hogy kettőnk közül te tévedsz. Én ezt írtam: Ha elzárkózol tőle és adod a meg nem értett leányt,a feje tetejére is állhat akkor sem sikerül.
2012. ápr. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hopp, most látom, hogy kettő fél egyes van. Bocsánat! Majd hozzászokom a hozzászólás számára hivatkozni.
2012. ápr. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!