Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Okkal haragszik rám, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okkal haragszik rám, vagy alaptalan az egész?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt tavaly nyáron, és akkor úgy éreztem hogy beleszerettem, de mivel láttam hogy a dologból csak barátság lesz, így próbáltam nem kimutatni. Szóval szépen lassan megismerkedtem más lányokkal is... De engem csak nem hagyott nyugodni hogy nem mondtam el neki mit éreztem. Szóval barátok voltunk, sokat voltunk együtt. Én nagyon kedvelem még mindig, és még mindig tetszik, de szerelmes már nem vagyok belé. Hétvégén, mikor jöttem haza buliból, megláttam egy rózsa bokrot, letörtem egy szálat és beraktam a postaládájukba, gondoltam kedves leszek vele és ezzel elmondhatom neki ezt az egészet. Másnap írtam neki fb-n, és mikor megtudta hogy én voltam, meglepődött, megsértődött és nem ír vissza, leírtam neki hogyan éreztem régebben iránta, és leírtam hogy már nem vagyok belé szerelmes csak tetszik, és szeretném ha továbbra is barátok maradnánk, ne változzon semmi. De még mindig nem ír vissza, akármit írok. Pedig szerintem semmi rosszat nem tettem, csak elmondtam neki hogy régen szerelmes voltam belé, mert tudtam hogy egész életembe bánni fogom ha nem mondom el... Én 17/F Ő hamarosan 15/L

2012. jún. 11. 15:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes szitu. Nem lehet h azért haragszik, mert van pasija, és a rózsával kicsit felborítottad a rendet náluk?:)

A helyedben mellékeltem volna egy kis levelet is a rózsa mellé. Mert így elég fura lehetett neki, h egyszer csak ott egy rózsa. Vagy mástól várta.

A legrosszabb az lenne, ha a rózsa miatt a szülei kaptak volna össze, mert h anyuci megcsalja apucit:D Ilyenekre nem árt gondolni néha, mielőtt egy névtelen rózsát odaraksz.

2012. jún. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Buta kis csitri még, nagyon kiszámíthatatlan:))
2012. jún. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem is mástól várta a rózsát, de amúgy nem hiszem, h azért,h elmondtad neki azért haragudnia kellene..
2012. jún. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát.. nem tudom kitől mástól várta volna, igazából nem kavart senkivel, nekem minden ilyen dolgát elmondta...
2012. jún. 11. 16:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Gondolom, csak zavarba jött.
2012. jún. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nem hinném... Tegnap óta nem ír, pedig ma is írtam neki egy csomó dolgot... Próbáltam rávenni, elmagyaráztam hogy nekem jó ha barátok vagyunk, stb. stb. De nem ír. :\
2012. jún. 11. 17:06
 7/9 A kérdező kommentje:
Olyan hülye vagyok, tegnap találkoztam vele az utcán... Beszéltem vele és azt mondtam neki, hogy már nem vagyok belé szerelmes. Hazudtam neki. :\ De úgy bírom, akármit csinálok vele együtt, rosszat vagy jót, utána mikor hazaérek, mindig jó kedvem van és úgy érzem tökéletes az életem, máskor nem érzek ilyet... Most még az este is róla álmodtam. :\
2012. jún. 12. 06:30
 8/9 anonim válasza:
szerintem azért haragszik, mert ő is szerelmes beléd. És mivel te azt mondtad, hogy már nem vagy, csak az voltál, így bánthatja a tudat, hogy együtt lehetettek volna, akár a mai napig is. Haragszik rád, amiért nem mondtad el akkor.
2012. jún. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, én is ettől félek amúgy. :\
2012. jún. 14. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!