Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kigyúrt nagyon férfias...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kigyúrt nagyon férfias pasik jellemükben is nagyon érettek és férfiasak, vagy csak a csomagolás ennyire jó és egyébként csalódás az egész?

Figyelt kérdés
Nincs tapasztalatom a nagyon kigyúrt pasikkal, de tekintet alapján gyakran ostobának tűnnek.

2012. jún. 9. 02:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
53%
Az agyuk is összemegy a pötsükkel együtt a sok szteroidtól.
2012. jún. 9. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
71%
hát szerintem fas'ság általánosítani a belső bármit rejthet ....
2012. jún. 9. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
arról hallottál már, hogy a külsőd megmutatja az értékrendedet, a karakteredet meg ilyen dolgokat, amik "belső"?
2012. jún. 9. 02:40
 4/26 A kérdező kommentje:
tehát nem f*szság általánosítani, csak a helyén kell kezelni
2012. jún. 9. 02:41
 5/26 anonim ***** válasza:
72%
pffff hát erre már No Comment !!! szerintem menny aludni :/
2012. jún. 9. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
54%
a nagyon kigyúrt tuti ostoba is, mert ahhoz kokszolni kell, hogy nagyon kigyúrt legyen, szándékosan tönkretenni magunkat pedig hülyeség. aki meg úgy normálisan kigyúrt az annyit mond el róla, hogy van önfegyelme, és nem lusta.
2012. jún. 9. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
79%
Általánosítani nem illik, de azért a legtöbb ilyen pasi nem igen gyúr agyra. Nem "fussa" az idejéből. Igénye sincs rá.
2012. jún. 9. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
52%
géptestben gép lélek!
2012. jún. 9. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
69%
Hát ha kokszol akkor megkérdőjelezhető, mind a jelleme, mind az értelme és a férfiassága is :DDDD
2012. jún. 9. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
64%

Én egyszer találkoztam egy ilyen kigyúrt, izomaggyal. Látszott az értelem rajta, én meg haveroknak beszóltam, hogy nézzétek már azt az észlényt, látjátok azilyen izomagyoknak milyen jó nője van ( részeg voltam azért volt ekkora pofám :D ) és a tag ilyen bamba dühös képpel rámnézett, odajött hozzám és azt mondta beverjem a képed? mondom neki, jó a tetkód mennyibe volt? :D

elhúzott a fenébe utána a hülye barma :D

2012. jún. 9. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!