Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van még értelme vele maradnom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még értelme vele maradnom? :S hülyeség vagy más is szakítana ezek miatt?

Figyelt kérdés
Ő az első komoly kapcsolatom (de én neki nem )4 éve vagyunk együtt és mindennap együtt alszunk kb 2 éve és egy ideje olyan mintha nem szeretne vagy csak a miatt van hogy sokat vagyunk együtt?pl: nem ölel meg magától csak nagyon ritkán és csak szájrapuszit ad de az se olyan érzelgős nem is csókolózunk egy ideje és hát a szexben is van egy dolog amire hiába kérem nem teszi meg és egyáltalán nem perverz dolog ...én szeretem nagyon de gondolkozok rajta hogy szakítok vele am letudnám vele élni az életem de lehet mással is együtt kellene lennem nem leragadni az első pasinál.

2012. jún. 11. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
kihűlt a kapcsolat. keress mást azt mondom..
2012. jún. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

első válaszolónál a pont ...

nem sokkal ezelőtt ugyanebben a cipőben jártam, és vége is lett de ennek így kellet történnie

2012. jún. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem szakítanék.

Mi is lassan 4 éve vagyunk együtt, 2 éve lassan, hogy házasok vagyunk, 3 éve lassan hogy együtt élünk.

Nálunk is vannak ilyenek, szerintem ez normális. Nem kell ezért szakítani. Az a lényeg, hogy szeretitek egymást.

Persze én is olyan vagyok hogy vágynék csókra meg néha vágynék több ölelésre meg ilyenek, de nem minden férfi egyforma, attól ő még ugyanúgy szerethet téged, mint az elején. Eleinte persze jobban tudnak udvarolni, de az, hogy most már nem annyiszor csókol és nem annyiszor ölel, szerintem nincs jelentősége.


28/N

2012. jún. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Harmadik vagyok:

Szerintem ez még nem jelenti azt, hogy kihűlt a kapcsolat, legalábbis nálunk biztosan nem!

Csak a férfiak nem mindig egyformák, meg nem minden férfi egyforma és nem mindegyik tudja hosszú távon ugyanúgy kimutatni az érzelmeit.

2012. jún. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem tudok benne megbízni főleg a mai nap után... és ennyi volt 4 év mondjuk elég nehéz lesz elfelejteni :( hiába lesz pasim nagyon egymáshoz szoktunk és kura nehéz lesz más pasikat felszedni úgy hogy ő hiányzik de ez van :S
2012. jún. 12. 01:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért mi történt???
2012. jún. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!