Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van ennek így értelme egyáltalán?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennek így értelme egyáltalán?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a barátomat, 7 hónapja vagyunk együtt, viszont nem vagyok boldog vele. Úgy érzem, hogy soha nem mutatja ki a szeretetét.


Nos, ő szavakkal soha nem fejezi ki az érzéseit. Soha nem mondja, hogy szeret, hiányoztam, vagy fontos lennék neki. Nem is becéz. Tehát egyáltalán semmivel nem utal az érzéseire. Mintha csak egy haverjával vagy egy ismerősével beszélne, és ez mindig így van.


Azt mondja, ő nem a szavak embere.


Viszont érintésekkel sem pótolja ezeket a dolgokat. Nem fogja meg a kezemet az utcán, nem karol át, abszolút hozzám sem ér. Azt mondja, ő nem ilyen típus. Kettesben sem igazán az. Szex előtt símogat, de hogy csak úgy összebújjunk, olyan nincsen.


Azt mondja, a férfiak ilyenek, nem mondják ki az érzéseiket.


Ez tényleg így lenne? Nekem ez az első kapcsolatom. Nem azt mondom, hogy úgy kellene érzelegnie, mint egy nőnek, de annyira jó volna érezni a kedvességet és a gyengédséget.


2012. jún. 6. 08:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Menekülj azonnal a férfi az férfi, nem egy lelketlen szatír.
2012. jún. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
korotok?
2012. jún. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem, ez nem normális. Az én exem is azt állította hogy normális, meg hogy a férfiak ilyenek, de szerencsére nekem volt más tapasztalatom, és tudtam mit várok el, mire van szükségem, és mit kaphatok meg mástól ha ebből kiszállok.


Én is szerettem, de boldog nem voltam. És hidd el a boldogtalanság megöli a szerelmet is idővel.....

2012. jún. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én 22 éves vagyok, ő pedig 25.
2012. jún. 6. 08:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Amit hiányolsz, az mind mind alapdolog. Tényleg menekülj, ennek csak egy ingyenprosti kell.
2012. jún. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez így nem normális helyzet szerintem.


Az én párom sem viszi túlzásba, de kéthetente, vagy legalább havonta kimondja, hogy szeret, de ha nem mondja, akkor is folyton érezteti. Mindig kézen fogva sétálunk, sokszor átkarol, csókolózunk spontán pillanatokban is. Ha otthon vagyunk sokat simogat, tévézni összebújva szoktunk. Gyakran bókol. Engem sem becéz, de ez nem baj, tőlem valahogy távol állna, ha "drágámnak" vagy "szívemnek" hívna.


Ezeket én alap dolognak tartom, én nem tudnék úgy élni egy kapcsolatban, hogy a párom csak szex közben ér hozzám "úgy". A kapcsolat elején is ilyen volt? Amikor összejöttetek?

2012. jún. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezek tényleg alap dolgok, amiket leírtál, és ezek nélkül én sem érezném boldogan magam a kapcsolatban, hiányérzetem lenne. Nem túl nagy dolgok, de a másikért meg lehet tenni, sőt ha szeret, akkor meg is kéne tennie, nemcsak azt nézni, hogy neki mi a jó.
2012. jún. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!