Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme küzdeni, szenvedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme küzdeni, szenvedni egy lányért?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs, hogy ő mit akar, én viszont már sokat csalódtam, és félek, hogy sok erőfeszítés után ebből is csak kikosarazás lesz. Én kezdem úgy érezni, hogy egyre fontosabbá válik nekem. Az viszont úgy tűnik, hogy én jobban érdeklődöm iránta, mint fordítva és ez elbizonytalanít, ugyanakkor ő azt mondta, hogy nagyon megkedvelt. Ő egy népszerű lány, magas szinten sportol, én viszont jobban szeretek a háttérben meghúzódni, ami nem azt jelenti, hogy lúzer vagyok. Szerintetek mit érdemes ilyenkor tenni? 22/F

2012. jún. 9. 21:18
1 2
 1/11 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:
Ha az tényleg fájdalmas és úgy látod hogy nem veszi a törődést akkor nem
2012. jún. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezek szerint inkább csak baráti viszonyban vagytok... Próbáltad már elhívni randira? Ha még nem, akkor hívd el és majd akkor meglátod a reakcióját.
2012. jún. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Állítsd választás elé: kérd meg, hogy döntse el mit akar, vagy le fogod sz*rni.
2012. jún. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat, lehet igazad van utolsó és majd azt kell tennem.
2012. jún. 9. 21:27
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha válasz elé állítod, akkor a következő reakciókat válthatod ki belőle:

- Lehet, hogy azt mondja, hogy "Aranyos fiú vagy, nagyon bírlak, de..."

- Másik, hogy annyira ledöbben, hogy egy büdös szót sem tud szólni, esetleg megbánt valamivel, ami neked nem tetszene.


Finoman, burkoltan kell ezeket a dolgokat kideríteni, mert ki szereti, ha ajtóstul rontanak a házba? Vagy van olyan ember, mert akkor az tegye fel a kezét vagy valami.

2012. jún. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 gergoap válasza:
Rossz helyen próbálkozol, felejtsd el, higgy nekem! Olyan lányt keress, aki rajong érted és ragaszkodik hozzád.
2012. jún. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig hívd el randira, bűvöld el, és majd meglátod. Sok sikert!

20/L

2012. jún. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ne habarodj bele nagyon, mert ha nem jól sül el a dolog, szenvedni fogsz. sose szeresd a kiszemeltet jobban mint amennyire ő téged. Önkontroll :)
2012. jún. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
6-os és 7-es válaszoló tanácsai között gondolkodom, de egyre jobban hajlok a 6-os felé. Szerintem nem igazán tudnék elbűvölni egy olyan lányt, aki baromi népszerű, sikeres, többszáz barátja van, ráadásul úgy tűnik le se sz.r. Igen, azt hiszem a 6-os tanácsát fogadom meg, köszönök minden választ!
2012. jún. 10. 09:22
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát ha annyira népszerű, az vban nem jó. Több száz barátja mellett ritkán jutna Rád ideje. Sztem hagyd a fenébe. Keress kevésbé népszerűt. Jobban jársz így.
2012. jún. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!