Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit értett ez alatt a barátom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit értett ez alatt a barátom? Mit várnak el a fiúk egy kapcsolatban a barátnőjüktől?

Figyelt kérdés
A barátommal 3 hónapja vagyunk együtt. Tegnap volt egy kis összezörrenésünk, és azt mondta, hogy én elvárom,hogy jó legyen a kapcsolatunk, de nem teszek érte semmit, ő meg egyedül kevés ehhez. Mondtam neki,hogy majd változtatok ezen. Csak nem tudom,mit értett ez alatt, mit tegyek érte,hogyan viselkedjek? Nem szeretnék a fejére nőni és egyebek. A fiúk mit várnak el egy lánytól a kapcsolatban? :) Kérlek, segítsetek.

2012. jún. 13. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni mi volt a vita oka. & utánna könyebb lenne válaszolni.
2012. jún. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell tudnod. Az én barátom például pont nem szereti, ha folyton rajta lógok, lehet a tiédnek meg erre lenne éppen szüksége.

Arra figyelj szerintem, hogy ha együtt vagytok, akkor legyetek tényleg együtt, beszélgessetek, kérdezd őt a napjáról, és hallgasd is meg, érdeklődj.

2012. jún. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az volt a vita témája, hogy én mostanában túl sokat hisztizek, és rajta töltöm ki a feszültségemet. De attól félek, más is van még itt, nem csak ez ..

A baj az,hogy hétvégéken tudunk csak együtt lenni, hétköznap telefon, sms, msn, skype, ilyenek ..

Mikor együtt vagyunk,akkor minden tökéletes! :) Csak ugye az 2 nap a 7-ből.. :/

2012. jún. 13. 19:16
 4/7 anonim ***** válasza:

Gondolom ez azt jelenti, hogy úgy érzi, csak ő rak bele energiát abba, hogy működjön a kapcsolatotok, rendszerint ő keres, ő kezdeményez, ő csinál mindent, vagy úgy érzi, hogy ő csinál mindent.

Megoldás az, hogy figyelj jobban oda rá, legyél kezdeményezőbb, aktívabb, és persze az sem árt, ha nem rajta töltöd ki a hisztidet.

2012. jún. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ha sokszor keresem, akkor meg félek,hogy az lesz a baj,hogy nagyon a nyakán lógok,rám un. Azt sem szeretném.

Ráadásul mostanában minden az ellenkezőképpen sül el,mint ahogy szeretném :(

2012. jún. 13. 19:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Hisztizel vele, mentegetőzöl amiért nem keresed, holott ő szeretné. Te előbb utóbb szakítani fogsz ezzel a fiúval, és ő már érzi a lejtőt.
2012. jún. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jaj, de aranyos:) Mintha magamat olvasnám, csak 2 évvel ezelőtt. Mi is csak hétvégén találkozunk, ami tökéletes, és bár most már megtanultuk kezelni a maradék 5 napot is, az elején baromi nehéz volt.

Szerintem keresd nyugodtan!! Ha rád un, akkor amúgy is rád unt volna előbb utóbb. Ha hiányzik, írj neki egy smst, hogy rá gondoltál, és hiányzik neked. Ha történik valami érdekes, nyugodtan hívd fel, hogy elmeséld neki. Szerintem tök jó, hogy ő igényli ezt.

Az én barátom igényli a szabadságot, így nem nagyon hívogatom, de majdnem mindig írok neki, ha valami történik. Így nem muszáj azonnal beszélgetni, de örülök, hogy ő az első, aki megtudja.

2012. jún. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!