Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi ideig maradnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig maradnátok egy olyan kapcsolatban, ami egyre inkább úgy tűnik, hogy nem működik?

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyunk együtt, már régebb óta ismerem, és a személyiségünk közel se mondható hasonlónak, mégis összejöttünk, és jó vele tényleg, mégis néha az van, hogy nincs miről beszélnünk. Tény, hogy ritkán tudunk csak találkozni, akkor sem túl hosszú időre, de mikor együtt vagyunk az jó, mégis néha azt érzem, hogy ezért a kapcsolatért felesleges küzdenem. Nem vagyok szerelmes. Korábban ha így gondoltam mindig befejeztem a kapcsolatot, vagy már el sem kezdtem, de talán ez egy ,,feladat,, vagy valami hasonló, hogy meg kell tanulnom megdolgozni azért ami fontos( vagy esetemben fontos lehet). Mégis ti mit tennétek? Lelépnétek? Vagy próbálkoznátok? És ha igen, akkor hogyan?
2012. jún. 10. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Küldetést teljesítesz? És mégis: ki bízott meg vele? Ha nem vagy szerelmes belé, miért is akarsz párkapcsolatot vele?
2012. jún. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
maradj vele, nem mindig van vmi a tetőpontján. adj neki 1 esélyt, ha nem megy, akkor meg ennyi :D
2012. jún. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
adj esélyt
2012. jún. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!