Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Másnak is rosszul esne ez egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is rosszul esne ez egy komoly kapcsolatban? Vagy csak én vagyok ilyen érzékeny?

Figyelt kérdés

Tegnap a barátomnál voltam este (nem lakunk együtt, pedig már jó pár éve együtt vagyunk [ennek megvan az oka sajnos]). Este 10-kor beszélgetünk erre kijelenti, hogy ő most alszik, fáradt, náthás menjek haza. Kérdeztem tőle nem maradhatnék-e? Kint zuhogott, villámlott nagyon zord idő volt. Nem-nem ő beteg, egyedül alszik...

Kicsit még morogtam, aztán annyit mondott, hogy azt csinálsz amit akarsz én fekszem le.

Erre elindultam, hozzátette, hogy ki se kísér nehogy megfázzon. A kapukulcsot tegyem a postaládába.


Most ez csak nekem tűnik szemétségnek? Oké autóval voltam, csak 5km-re lakunk, de akkor se tenném ki én őt ilyen villámlós, dörgős, katasztrofális időben.

Vagy én működöm rosszul?


22l



2012. jún. 10. 15:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
45%
elég durva..én megmondtam volna, hogy egy darabig ne keressen.
2012. jún. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
45%

Szia!

Hát é megmondom neked őszintén hogy én már szakítottam volna vele még tegnap.

2012. jún. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%

Gondolom szarul érezte magát. Kocsival voltál, tudta, hogy nem ázolmeg.

Veled még soha nem volt, hogy szarul voltál és senkit nem akartál magad köré? Én nő vagyok, de én is mondtam már a páromnak, hogy kell nekem 2 nap egyedül, ne is hívjon.

Nem kell ezt túldimenzionálni.

2012. jún. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%
Lesz ez még cifrább is, ha most nem mondod el erről a véleményedet neki.
2012. jún. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%
azért itt a hangsúlyt is figyelembe kell venni. Mert ha nemtőrődöm módjára odavágta, hogy húzzál haza, akkor azon nagyon elgondolkodnék. Mindenkinek vannak rossz napjai, de olyankor is kell tűrtőztetnünk magunkat. Ha viszont próbálta visszafogottan elmondani, hogy egyedül szeretne lenni, és ha lehet hagyd magára, az már más és érthető.
2012. jún. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
61%

ha egyedül is akar lenni, fogalmazhatott volna szebben. pl inkább menj haza, ne kapd el, stb.


igencsak suttyó a barátod, én tuti hanyagolnám, ameddig nem csúszik a küszöbön. tanulja meg, hogy így nem beszélünk azzal, akit szeretünk.

2012. jún. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon rosszul esett volna..
2012. jún. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Szerintem ott követte el a hibát, hogy megengedte, hogy átmenj hozzá. Ha szarul van, akkor hívjon fel, hogy most szeretne egyedül lenni.

De senkinek sem esik jól semmilyen körülmények között, hogy ha mutatnak az ajtóra, hogy "takarodj". Nem csak párkapcsolatban kellemetlen érzés.

2012. jún. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon szemét dolog volt tőle.

Ha annyira beteg, minek hívott át...

Én is jártam hasonlóan.Barátomnál voltam, készültem elmenni, 5 perc séta a vasútállomás, s még csak ki se kísért, nehogy már 10 perc elmenjen a drága idejéből... neki tanulnia kell. Na ha okosabb vagyok, akkor szakítok.

2012. jún. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
73%

Micsoda probléma! Kinn esett és te alig tudtál elbandukolni a kocsidig. Ez embertelen. Kijelentette,hogy egyedül szeretne aludni, ezt csak tiszteletben lehet tartani.

"Kicsit még morogtam,"


Ezek után,hogy felhúztad az orrod, nem csoda,hogy azt mondta,azt csinálsz amit akarsz,ő aludni fog.


Nem működsz rosszul,csak nő vagy, és így gondolkodsz.Valószínűleg ő ezt teljesen ártatlanul fogta fel.

2012. jún. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!