Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Maradjak inkább szingli?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjak inkább szingli?

Figyelt kérdés
Ebben a hónapban 2 lányt veszítettem el, egyike azért mert nem tolerálja a hobbimat, hogy állandóan gépekkel dolgozok, javítom őket. Másik barátnőmet pedig, mert 500 Km-rel arrébb leakik és nincs esélyünk találkozni. Inkább lennék szingli és kész mert bármilyen lányt megpróbálok felszedni, mindig ugyanaz a vége felkelek és elfog a sírás, hogy már megint nem jött össze? Szerintetek?

2012. jún. 18. 21:56
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*számítógépekkel
2012. jún. 18. 21:56
 2/11 anonim ***** válasza:
500 km-re lévő lány, hogy lehet a barátnőd?
2012. jún. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mert találkoztunk Mo-n és ugye kiderült, hogy határon túli magyar.
2012. jún. 18. 21:58
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm vérprofi a számítógépek terén. Állandóan azt csinálja, alig van otthon. Mégis már apuka...
2012. jún. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Oké, de a lány elég "jómódú" volt, géniuszcsaládból való, de nem is ez a lényeg, hanem, hogy mindig FAIL lesz mindegyik próbálkozásom végén.
2012. jún. 18. 22:01
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia


Mi volt a baja a gépekkel? Én mérnökinfósnak tanulok és most leszek harmadéves. Csak érdeklődöm. Neked van már szakmád? Vagy tanulsz? Azt hittem a műszaki irányultság előny. Bár tény, hogy én úgy kicsit minden műszaki dolog iránt érdeklődöm, bár régebb csak kifejezetten a kockulás meg a játék érdekelt, de már nem vagyok ilyen

2012. jún. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Érettségizni fogok majd belőle jövőre. A csaj 5,0 átlagú volt, a szülei orvosnak küldik, én nem voltam neki elég jó.
2012. jún. 18. 22:08
 8/11 A kérdező kommentje:
Valaki még?
2012. jún. 18. 22:20
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is orvosnak készülök, és 17 éves lány vagyok. A szüleim egyszerű emberek, anyukám óvónő, apa traktorozik. Egyikőjüket sem nézem le, mindketten dolgoznak, jó embereket. Az a csaj, aki meg téged kevesebbnek tart, mert nem vagy diplomás, mélyre süllyedjen! Nem attól lesz valaki jó szerető/társ/barát/férj, hogy van-e diplomája, vagy hogy 5-ös volt-e az átlaga. Lehet, hogy ez öngól lesz XD de az én átlagom is 5,0 de ez nem jelenti azt, hogy értek az élethez. Te viszont lehet, jobban rálátsz a dolgokra, mint az a csaj.


Inkább maradj szingli, ideiglenesen. Majd úgyis megtalálod a párod, hidd el :) A távkapcsolatokban nem hiszek, az orvospalánta meg mindig fel fogja Neked hordani, hogy ő több mint Te, ami nem igaz!


Remélem, megnyugtattalak :) Amúgy elárulom, még én sem találtam meg az igazit, nem vagy lekésve semmiről. Csak a TV sugallja azt, hogy "kötelező" mindig és mindenkor párkapcsolatban élni.

2012. jún. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Csak, olyan szar dolog, hogy nyáron lett volna kivel találkozgatni... Távkapcsolat: OFF! Semmi értelme, de már annyira jól éreztük magunkat és vissza kellet mennie külföldre, és többet nem jön vissza.
2012. jún. 18. 22:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!