Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mért van az hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mért van az hogy aki nem él párkapcsolatban ill nem él nemi élezett (szingli), azt nem is veszik emberszámba?

Figyelt kérdés

Lehet velem van a gond de én nem akarok kötöttséget soha semmikor . Szerintem egyedül is meg lehet csinálni azt amit párkapcsba (csek befizetés bevásárlás ...)Viszont így ezek után sokkal több időm jut magamra és én így tökéletesen boldog vagyok. Szex nélkül simán tudok élni .

Csak azt nem értem hogy mér kezelnek úgy az emberek mint valami náci háborús bűnöst , ill ez mást mér zavar .



2012. jún. 13. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak te látod így, mert kellene neked egy csaj/pasi (mert a nemed nem tudom). Engem senki nem bántott emiatt.
2012. jún. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Na, erre én is kíváncsi vagyok!
2012. jún. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
egy párkapcsolat nem csekkbefizetésről meg bevásárlásról szól, amúgy meg ez h ülyeség h nem vesznek emberszámba. nekem semmilyen hátrányom nem származott még belőle h nincs párom jelenleg. az h nem kívánod a szexet az meg nem normális, de másra nézve ártalmatlan
2012. jún. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdés is hülyeség.

Manapság pont a szingli a divat és azokra néznek érdekes arcal akik régóta együtt vannak... legalábbis felénk.

Én például akármennyire szeretnék sose birok megtartani egy barátnőt. Biztos bennem van a hiba de én pont fordítva látom a helyzetet.

Aki szingli azt jobban felveszik munkahelyre nagyobb karriert remélnek tőle ,és a többi és a többi. Sőt a haverok is jobban kedvelik ,mert buliba bármikor el lehet rángatni. Nem tudom honnan veszed ezt a meglátást. Egy csaj meg szinte sose szingli ,mert akkor talál maga mellé valakit amikor csak akar.

Inkább az a baj hogy a csajok olyan magasra teszik a lécet hogy a fiatal srácok 90%a nem bír megfelelni ezeknek. Gondolok itt ilyesmikre,, legyen ápolt divatos okos magas végzettségű humoros nagydumás szép sportos izmos jó családi háttérrel rendelkező és még gazdag is. Na ilyen meg nem sok van. A többi meg (szingli "vagyis nem kell a kutyának se" míg ezeket vagy legalább a látszatát előteremti. És pont ezért látni sok 35 éves fószert 16-18 éves kislányokkal. A lányzók közt meg azért lehet talán szingli mert keresi a felsoroltaknak vagyis az elvárásoknak megfelelő tagot. De persze addig alkalmikat meg simán tart a legtöbb.. Ez meg rossz hírét kelti. ((mert hát lássuk be ki szeretne olyan barátnőt maga mellé aki fél város megvolt?!))

De nem tudom miért néznek háborús bűnösnek... talán rossz körökben mozgolódsz.. amúgy az se derült ki fiú vagy lány vagy.

2012. jún. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mér ne vennék emberszámba? Attól mert egyedül vagy még sokan kedvelhetnek. Ha meg nem akkor az inkább téged minősít gondolom nem őket.
2012. jún. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Fiú.
2012. jún. 13. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!