Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnék bejönni neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék bejönni neki?

Figyelt kérdés
Kicsit nyálas de van egy lány akiben beleszerettem(nagyon) de ő meg mintha észre se venne vagy semlegesnek tekint(se barátnak,se ellenségnek). Mit tegyek ,hogy el érjem nála ,hogy szeressen?

2012. jún. 19. 08:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedj meg vele, de ne mutasd ki eleinte, h odáig vagy érte! Légy rejtélyes! ;)
2012. jún. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy hívd fel magadra a figyelmet. Menj utána, próbálkozz. Kísérgesd el, ha engedi, de ne tolakodj, ha nagyon ellenkezik. Legyél figyelmes, udvarias, próbáld meg megtudni, mit szeret csinálni, hallgatni, enni, nézni, stb. Járj a kedvébe, lepd meg valamivel. Hívd el valahová moziba, strandar, stb.
2012. jún. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem pedig menj oda hozzá, és kérdezd meg, hogy elmenne-e veled valahova (fagyi/süti/KV akármi, attól függ mi van a környéken és hány évesek vagytok)

nem kell semmit mondani, csak hogy szeretnél vele beszélgetni egyet)

ez a legtisztább, mert egyáltalán nem tolakodó, és azonnal van lehetőséged megismerkedni veled, és azonnal kiderül, h tetszel-e neki. én nagyon értékeltem mindig az egyenes, kezdeményező, de nem tolakodó fiúkat.

szia, nincs kedved beülni velem egy sütire holnap?

ennyi!

2012. jún. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3. vagyok. azt kifelejtettem, ennél többet nem tehetsz az ügy érdekében. meg kell téged ismernie. de azt, hogy miután megismert, szeressen téged, nem tudod befolyásolni. bátorság!
2012. jún. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én csak ilyen lányokra tudok rápörögni :) Aztán beletörődöm. Ahol nincs víz ott nem lehet hullámot gerjeszteni :)
2012. jún. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!