Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha megbántanak, ne azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megbántanak, ne azzal törődj hogy mennyire fáj, hanem azzal, hogy az később a megbántás feladójának mennyire fog fájni, ez mennyire szokott bejönni?

Figyelt kérdés

Ha megbántanak, ne azzal törődj hogy mennyire fáj, hanem azzal, hogy az később a megbántás feladójának mennyire fog fájni, ez hogy, mennyire szokott bejönni?


Mondjuk engem megbántott egy lány: "nincs ideje" velem találkozni, de minden másra igen. Persze lemondtam róla, de ez hogy tud neki fájni? Mondjuk lehet úgy, hogy majd később megint talál magának olyan pasit, akinek csak arra kell, mig én törödtem volna vele?


2011. márc. 7. 16:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze, meg tartsd oda a másik orcádat is és egyéb hülyeségek.
2011. márc. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egyszerűen megváltoztak az érzései, lehet, hogy nem fog neki ez nagyon fájni később sem, de ezzel te ne törődj.

Inkább törődj azzal, hogyan tudnál egy új, sokkal jobb lányt szerezni magadnak. Mert ha a múlton rágódsz, sosem leszel boldog.

2011. márc. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ne ringasd álomvilágba magad.

Ha az a szitu,mint amit körvonalaztál,akkor a bige egy cseppet sem fog bánkódni.

Szerintem hagyd abba a "Rúgj belém" játszmát.

Próbálj ki egy új technikát és szedd fel a csajt,ha kell neked.

Egy visszautasítás az semmi,csak azt mutatja,hogy rossz a technikád.

Ez a "akinek csak arra kell" is roppant gyerekes hozzáállás.

2011. márc. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem értem a logikádat...

Mitől is fájna neki bármi ?!

(Persze értem mire gondolsz, nekem is olvastak anno Andersen meséket. Ezt nem bántásból mondtam.)

2011. márc. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Egy visszautasítás az semmi,csak azt mutatja,hogy rossz a technikád" Hát ez nagyon tuti mondat!!!

erre így még sose gondoltam.

2011. márc. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezt most úgy értendő..hogy visszakapja az élettől..kikosarazott és majd arra gondolsz, hogy eljön egy srác akiért odáig lesz és a srác küldi el őt a pics@ba a csajnak pedig fájni fog és majd érzi azt amit te éreztél most?
2011. márc. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ha nem táplál irántad gyenge érzéseket akkor, hogy fájhatna neki? ha valakinél nem vagy a térképen akkor felőle meg is pusztulhatsz. a legtöbb ilyen esetben szerintem a tettes nem is tudja pontosan mennyire megbántotta a másikat.

a legtöbb esetben nem fogja megbánni, és nem fogja rosszul érezni magát. de előfordulhat, hogy ha épp kihasználja, megalázza, semmibe veszi valaki akkor egy másodperc erejéig eltöpreng azon "Úr Isten, hülye voltam. Volt valaki aki szeretett volna, ehelyett egy trógert választottam aki kutyába sem vesz, csak fájdalmat okoz..."

2011. márc. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem tudom, azért kérdeztem, nem én találtam ki ezt a mondást
2011. márc. 7. 23:29
 9/9 anonim ***** válasza:
ezt vsak az illeto tudja aki megbántott
2017. ápr. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!