Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az igaz, hogy a férfinak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy a férfinak egy fokkal jobban kell kinéznie, mint a lánynak, és csak akkor fog bejönni neki a pasi külsőleg?

Figyelt kérdés
16/F
2011. febr. 27. 12:43
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
85%

Röviden: nem igaz.

Hosszabban: majd alant kifejtik mások, miért nem igaz.

2011. febr. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem igaz...

Jól kell kinézni a lány szemében, mind külsőleg, mind belsőleg. Vannak kivételes esetek, de a külső jobban szokott számítani és szerintem ritka, hogy valaki nézegeti, hogy na ez most 2% -al szebb nálam, mert az nagyon hülye.

2011. febr. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
De ha külsőleg nem tartod túl szépnek magad, akkor vagy stílust kell változtatni, ha eddig nem úgy öltözködtél, ahogy szerettél volna. Ápoltnak kell lenni, határozottnak és jó kisugugárzás kell. Ha vidám vagy, jó fej, az sokaknál nagy előny. De ne izgulj, ha csak a halálról tudsz beszélni, lehet úgyis találsz magadnak nőt, csak nem biztos, hogy akkor a nő a legnagyobb problémád:P
2011. febr. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Szerintem meg igaz, és ezt mindenki a szíve mélyén bizony így van. De majd a lányok megmondják.


16F

2011. febr. 27. 12:48
 5/29 anonim ***** válasza:
Nézz körül! Látni fogod, hogy nem igaz.
2011. febr. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
79%
Tényleg az a lényeg, hogy ne féjl a nőktől és legyél önmagad. Azt nem mondom, hogy legyél férfias, mert van akiknek a búzák jönnek be.
2011. febr. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Mit látsz többet: ronda lányt szép fiúval, vagy szép lányt ronda fiúval?
2011. febr. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
hülyeség
2011. febr. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok hidd el nem igaz mert én pl:a felnőtt, érett ,szőrös pasikra bukok és nem vagyok egyedül ezzel azért csak nem vagyok olly ronda h egy felnőtt,érett,szőrös pasi szebb mint én:D:D:D:DD
2011. febr. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
ja és 17/l
2011. febr. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!