Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A lány valamelyik nap szakítot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány valamelyik nap szakított a barátjával. Mit tegyek? (Többi lennt).

Figyelt kérdés

Na szóval van egy lány beleszerettem valamelyik nap szakított pasijával aki mellesleg a haverom. A lánnyal még aznap találkoztam (még mielőtt szakított vele a pasija) és akkor is már ő akart 3 puszival köszönni meg ilyenek. Aztán este mikor hazaértem már írta nekem, hogy szakított vele pasija, és mentem felvidítani. Ez sikerült is. Meg írta nekem, hogy helyes vagyok, amikor írtam neki, hogy szép meg stb... Mennyi idő kell mire van nálam esélyem? (Azt írta, hogy még nem kell neki pasi).

Mit tegyek addig? Mit csináljak?(Bocsi, ha hosszúra sikeredett.



2012. jún. 21. 23:05
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

nem kell forszírozni a járunk dolgot,egyértelmű.

hétvégén elhívod piázni baráti alapon,meg,hogy ilyenkor nem jó egyedül maradni,stb kamu dumák.

hagyd fizetni,ne viselkedj a pasiaként,sőt hívasd meg magad,mert te most vígasztalod,incselkedj,provokáld.

eljön,beültök valahova,megnevetteted,piáztok,hazaviszed megdugod.

2012. jún. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
kövi buliban kapd le (az este vége felé, addig csak buli, dumcsi, véletlen hozzáérés, sok nevetés, mélyen a szemébe nézés majd tovább táncolás) a végéig álld meg!
2012. jún. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom..nálam biztos nem vágódnál be, ha meghívatnád magad velem.:) Ha valakit kedvelek, sok ideje jóban vagyunk, akkor nagyon szívesen teszem..de ha én vagyok padlón, nehogy pluszban még pofátlan is legyen a másik fél.


Én azt javaslom, hogy várj egy kicsit, hagyd pihenni..lassan közeledj felé..normális esetben az emberek nem ugranak rögvest egyik kapcsolatból a másikba.

2012. jún. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
én tapasztalatból nem kezdek többet olyan csajjal aki nemrég szakított, és ha kérdezik mindenkinek ezzt tanácsolom. az ilyen csajok érzelmi taposóaknák.
2012. jún. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Meg is értem, hogy nem akar egyik pillanatról egy másik kapcsolatba ugrani, hisz elég tartós volt a kapcsolata. Kedden talizok vele meginnt.
2012. jún. 21. 23:28
 6/10 A kérdező kommentje:
És ha aztmondta, hogy csak barátok vagyunk akkor ugye már semmi se lehet belőle? ://
2012. jún. 22. 20:20
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
lekoptató duma! ilyenkor (szakítás után) jól esik a csajoknak ha kedvesek velük és általában érzelmileg ki is használják a hülyéket akik próbálkoznak, de úgyse lesz semmi. én a helyedben tutira hagynám, mennyen a levesbe, majd lesz más.
2012. jún. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát már megy a leveseb az biztos... :))
2012. jún. 22. 21:42
 9/10 anonim ***** válasza:

a fenéket.

szakítás után a legkönnyebb megdugni őket.

ez a barátok vagyunk szöveg meg ne zökkentsen ki.

az számít mit csinál,nem az,hogy mit mond.

a tények meg azt mutatják,hogy a jövő héten már új bikával randizik,veled.

megdugni akard,de romantikázni.

ha rendesen megdugod és nem erőlteted a kapcsolat dolgot,akkor ő fogja előbb-utóbb akarni,vagy ha nem,akkor is megvolt legalább.

így,a cél előtt bedobni a törölközőt balfék húzás.

a lényeg,hogy vidd el valahová,ahol lehet inni.

ha otthon akar maradni és nyafogni neked,akkor viszont lépj,vagy ha tudod,hogy ez lesz,akkor úgy menj,hogy viszel piát és nyomulj rá.

ha szóba kerül az ex bikája,akkor válts témát,ennyire ne alacsonyodj le,ebből ő is tudni fogja,hogy nem egy pöc-sös barátnővel van dolga.

2012. jún. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem alacsonyodok csak történtek egyéb dolgok. Hozzámvákta, hogy leszarom meg ilyenek.. Habár 1 próbát megér. Hisz mit veszíthetek?:D
2012. jún. 22. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!