Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy hete szakított egyik lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hete szakított egyik lány ismerősöm barátjával de már másodszor szakítottak, lesz végre esélyem?

Figyelt kérdés
sokat láttam őket mivel osztrálytársaim voltak mindketten, hogy nincsenek meg túl jól, csak mivel ő kigyúrt volt meg figyelemfelkeltő annál hülyébb is, és annyira sajnálom a lányt hogy ennyiszer megbántja szerintetek elkezdjem őt befűzni annyira imádom róla álmodok is, hihetetlenül szeretem
2011. aug. 5. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
csapasd neki a dákót
2011. aug. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
légysszi értelmes válaszokat küldjetek
2011. aug. 5. 15:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy próbát megér, veszítenivalód nincs. Sokáig jártak?
2011. aug. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
egy évet, de megszakításokkal de látom hogy nem boldog a lány
2011. aug. 5. 15:28
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
kapd el egy sötét sikátorban
2011. aug. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mégsem bír végleg elszakadni tőle. Ne légy tartalék.
2011. aug. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!