Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek érez irántam valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érez irántam valamit?

Figyelt kérdés
Akkor kezdeném előlről a történetet, próbálom röviden leírni! :) Háromnegyed éve a legjobb barátnőm szervezett egy csavargást, ahol ott volt a pasija. Ekkor ismertem meg őt. :) Nagyon jól elbeszélgettünk, sok volt közös bennünk. Aztán a barátnőm és a fiú szakítottak. Pont a szakításuk napján összefutottam véletlen a fiúval, beszélgettünk elvoltunk (mint barátok) :). Ezt persze a barátnőm megtudta, és megvádolt azzal hogy én elvettem a pasiját. :/ Aztán nagyon rosszba lettünk a "barátnőmmel" .. Már fél éve nem beszéltünk egy szót sem, és szerintem nem is fogunk (amit nem is bánok). Szóval a sors véletlenjére találkoztunk egy koncerten ezzel a fiúval kb 3 hete. Beszélgettünk, viccelődtünk, szóval elvoltunk :) Kitomboltuk magunkat :D .. Az nap éjjel írogattunk.. aztán mindig amikor fent volt írt.. :) szóval érdeklőddött hogy mi van velem. Egyszer írtam neki sms-t , azóta ha nem vagyok neten ír :) talállkozni is szeretne velem.. szerintetek érez irántam valamit?? :)

2012. jún. 23. 00:00
 1/6 anonim ***** válasza:
nem tudom
2012. jún. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tom
2012. jún. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

egyértelműen.:) ha bejön a fiú akkor hajrá :D

a barátnőddel meg örülj, hogy vége. az ilyen nem barátnő :/

szép estét :)

2012. jún. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

kedves hármas,

mikor valóban látszik a kérdezőn, hogy rá van izgulva a volt barátnője fiújára, akkor a barátnő nem tévedett sokat.

szerintem az a te hibád, ha nem bánod, hát lelked rajta.


igen, ha folyamatosan beszélne veled meg találkozna és ír, az azt jelenti, hogy bejössz neki, vagy nagyon szeretne barátkozni veled (de tényleg, ilyen is van).

2012. jún. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha erdeklodik utanad,akkor tuti hogy erez valamit irantad! Ha szereted,ne hagyd elmenni,csak azert mert az exbaratnod expasija,akit o dobott!
2012. jún. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Rendes Róbert

Akkor még nem éreztem SEMMIT :)

Komojan csak barátság volt köztünk, mert tiszteletben tartottam a barátnőmet, hiába volt helyes. :)

2012. jún. 23. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!