Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kérdezzem meg (anélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzem meg (anélkül hogy elrontanék ezzel valamit), hogy érez-e irántam valamit?

Figyelt kérdés
Egy 22 éves srác vagyok, körülbelül egy hónappal ezelőtt a szembeszomszédban lakó, 18 éves lány rámírt facebookon, hogy még sosem beszéltünk (ami így is van), és hogy lenne-e átmenni hozzájuk beszélgetni, és hogy lekísérném-e a tóra (apjának új barátnője van, aki a tónál lakik, hozzá kell eljárogatnia napi szinten..). Le is sétáltunk párszor, amikor csak hívott és beszélgettünk, bár elég döcögős volt a dolog (azóta is az), magától nem nagyon nyílik meg előttem, nem szeret beszélni, így igyekszem nyílt kérdéseket feltenni, nem pedig eldöntendőeket. Azóta eltelt a szűk hónap, most lett vége az év végének, szóval tanult elég sokat, nem is zargattam, mostanában pedig kijárunk futni és majd úszni is együtt, nemrég pedig egy beszélgetés alkalmával megmondtam neki, hogy nagyon tetszik nekem, és megkérdeztem tőle hogy lehetünk-e több mint barátok (tudom, talán elkapkodtam, de annyira tetszik nekem, facebookon is mikor rámírt, megkérdezte hogy "éés őő barátnőd van? :$ :)"). Se igent, se nemet nem mondott, ha jól emlékszem valami olyasmit mondott hogy majd idővel még az is lehet, vagy valami ilyesmi. Most pedig nem tudom, hogy kihűlt az egész, már nem keresi magától a társaságomat, így én megyek át hozzájuk naponta, elhívtam moziba, igent mondott, szóval reménykedem, viszont nem tudom, mit érezhet irántam, mert nem sokat beszél magától, nekem kell folyton kérdezgetnem és ez kicsit rosszul esik. Bocsánat így utólag is hogy bőre eresztettem a mondandómat, csak szerettem volna ha az előzményekkel valamilyen szinten tisztában vagytok, és ennek fényében válaszoltok. A kérdésem tehát az lenne, hogy szerintetek hogyan kérdezhetném meg tőle, hogy érez-e irántam valamit? A komoly válaszokat előre is köszönöm :) 22/F
2012. jún. 20. 23:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Már megkérdezted, és kitérő választ adott. Tegyél az irányába konkrét lépést, a válaszreakcióból minden ki fog derülni.
2012. jún. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz, milyen lépést (nem sok tapasztalatom van e téren, még csak 1 barátnőm volt gimiben, de a távolság elválasztott minket, más egyetemre mentünk) A moziba híváson kívül mire kéne figyelnem / mit kéne tennem?
2012. jún. 20. 23:33
 3/17 anonim ***** válasza:
szerintem még korai ilyet kérdezni, max, hogy tetszel e neki, mi a véleménye rólad, ilyenek. A szerelem nem csettintésre jön... Van akinek első látásra már kopogtat, de az emberek 80 %-a ezt később érzi meg. Hajrá
2012. jún. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
ja és ne menj hozzá minden nap, ráér hetente 2-3x is, nehogy azt érezze, hogy rá vagy nyomulva, tapadva. előző voltam
2012. jún. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
A legfontosabb az, hogy a moziban véletlenül se te fizess mindenért! Vagy te veszed a jegyeket, és ő a ropogtatnivalót, vagy fordítva (bár én az első verziót javaslom.) Ha romantikus (amúgy milyen? ) filmet néztek meg, akkor karold át, de mindenképpen keress vele fizikai kontaktust. Ez kb. azonnali válasz ugyanis ha hagyja, akkor kb. nyert ügyed van, ha pedig elutasítja, akkor az sajnos bukta.
2012. jún. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Igen, végülis megkérdeztem már a 'kapcsolatlehetőségről, amire valóban kitérő választ adott, azonban magától már jó ideje nem tesz lépést felém, holott ő hívogatott ide-oda az elején, én pedig mentem is minden egyes alkalommal, de valahogy a részéről ez az egész mintha kihűlt volna. Tudom, a szerelem nem csettintésre jön, csak szeretnék kapni tőle valami visszajelzést, de egyáltalán nem kapok, és ez egy kicsit rosszul esik. Vagy csak ennyire naiv vagyok, és most az lenne a szituáció hogy 'ő megtette a kezdő lépéseket felém, most nekem kell lépnem felé' ?
2012. jún. 20. 23:38
 7/17 anonim ***** válasza:
Figy, csináld amit mondtam, abból tuti kiderül mi a szitu. Vagy húzhatod még a dolgot, és agyalhatsz az egészen fölöslegesen. Na?
2012. jún. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Hát, ma kérdeztem épp a futás közben hogy milyen filmeket szeret, annyit mondott hogy 'óó, mindenfélét, step-up, horrorfilmeket, mindent'. Igen, erre a heti 2-3x dologra én is gondoltam, csak azt sem szeretném, ha úgy érezné, hogy már nem keresem vele annyira a kapcsolatot (sikerült minden zárthelyi dogám, nincsenek vizsgáim, és most ráérek naponta), a napi futásban benne van, bár gondolom nem erre értetted a heti 2-3x-t :)
2012. jún. 20. 23:42
 9/17 A kérdező kommentje:
2 kérdés az egyik válaszolóval kapcsolatban: konkrétan kérdezzek rá, hogy szereti-e a romantikus filmeket, és olyanra hívjam el (ezzel már utalok rá hogy milyen szándékaim vannak vele kapcsolatban, ha már romantikus filmre hívom el), a másik kérdésem a ropogtatnivalóval kapcsolatban: mi van, ha nem kér semmit? akkor fizesse magának a jegyet? vagy ha igen (amit mondjuk megkérdezek pár nappal a mozizás előtt), akkor mondjam neki előre, hogy én fizetem a jegyeket, te pedig a ropogtatnivalót? Ez így nekem kicsit illetlenül hangzik :D
2012. jún. 20. 23:50
 10/17 anonim ***** válasza:
Miért? Nem vagy a férje, hogy eltartsd :D A film meg végülis lehet bármilyen. Ha nem azalatt, akkor utána is léphetsz felé... úgyis leültök még beszélgetni a film után. De ha csípi a horrorokat, miért nem hívod át magatokhoz, hazai terepre? Mondjuk egy jó kis Dawn Of The Dead-re :D
2012. jún. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!