Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet esélyes, hogy komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyes, hogy komoly lesz a kapcsolat egy külföldi fiúval? Akik tapasztaltak ebben, azok is írjanak, köszönöm! (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Már másodszorra találkoztam azzal a német fiúval, aki egy ilyen cserediák-program keretében iskolatársaival eljött Magyarországra. Nem családoknál, hanem együtt egy szálláson laktak. Tavaly elkértem az e-mail címét, de akkor nem sokat beszélgettünk, így valószínűleg azért nem válaszolt, mert nem tudta ki vagyok. Most viszont várom a következő levelét. Nagyon közvetlen, aranyos levélen keresztül is, bátorított az előrehozott érettséginél.

Okos, kedves, aranyos és helyes is nagyon, órákig el lehetne vele beszélgetni. Két probléma viszont felmerül:

- kb. 1000 km van köztünk

- 3 évvel fiatalabb én 19, ő 16 (bár szerintem ez nem olyan nagy probléma)


Mi lenne illőbb: én kérjem meg, hogy jöjjön el, vagy várjam meg, amíg esetleg ő meg nem kérdezi?



2012. jún. 25. 22:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Inkább felejtsd el, a saját érdekedben. Ebből csak szenvedés lenne...
2012. jún. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!