Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másfél év távollétet - külföld...

Másfél év távollétet - külföldi munka miatt - kibír egy erős kapcsolat? Ha közben azért két-háromhavonta találkoznak egymással?

Figyelt kérdés
2010. aug. 22. 12:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az igaz szerelem kibír ennyit,ha mindkét félnek egyformán fontos a másik,nem lehet akadály 1,5 év.
2010. aug. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
huh, szerintem nem!bocsi!
2010. aug. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem akármerkkorra az a szerelem..1,5év távollét nagyon sok. Szerintem nem bírja ki, ez nem tündérmese.
2010. aug. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
Ha kibírjátok, akkor nagyon erősek vagytok. DE lehet, hogy ha nem látjátok eleget egymást, az érzések lassan megfakulnak...
2010. aug. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16%
Első blikkre azt mondanám nem, de ha erős a kapcsolat, és akár naponta tudtok skypon+kamerával beszélni, azt mondom összejöhet..
2010. aug. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%

Én a drága exemmel 5 évig voltam együtt, és ebből 2év távkapcsolat volt.

Nem erre ment rá a dolog, mi kibírtuk, bár nagyon, de tényleg nagyonnagyonnagyon...nagyon nehéz volt.

Szerettem őt tiszta szívemből, nem bántam hogy gyakorlatilag be voltam zárva ennyi időn keresztül a 4 fal közé, és semmiféle programom nem volt a skypeon kívül.

Aztán végre eljött a várva várt összeköltözés. Aztán rá egy évre szakítottunk :D

De nektek azért hajrá :)

Bocsi, elkalandoztam. A kérdésedre tehát a válasz: igen, kibírhat ennyi időt egy kapcsolat.

2010. aug. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%

Amikor összeházasodtunk, nemsokra rá be kellett vonulnia a férjemnek másfél év kötelező katonai szolgálatra. A kiképzés alatt, az esküig nem jöhetett haza, csak a laktanyában látogathattam, ezredmagunkkal egy teremben, 2-3 órát. Utánna átlag másfél havonta tudott hazajönni (a határszolgálat alatt én már nem látogathattam), 2-3 napra, ebből majdnem egy teljes napot elvitt az utazás.

Nem volt skype, telefon.

Nemsokára 27 éves házasok leszünk.

És szerintem nekünk még sokkal könnyebb volt, mint azoknak akiknak az udvarlója/vőlegénye/házastársa a háborúban harcolt, és úgy tartottak ki egymás mellett. Nagymamám majd egy évig azt sem tudta, hogy él-e még a vőlegénye. Azután hazajött a fogságból, összeházasodtak és született 3 gyerekük. És nem volt ritka eset az övék.

2010. aug. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A távolság a kis tüzeket eloltja, a nagyokat fellobbantja!
2010. aug. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!