Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem egy fiúba, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy fiúba, aki viszonzatlanul szerelmes a barátnőmbe! Egyszerűen képtelen felfogni, h a barátnőm nem egy harmadik személy miatt nem megy bele vele egy kapcsolatba. Ráadásul a fiú érzelmileg elég instabil, de már kezdi felfogni?

Figyelt kérdés
A fiú velem is nagyon jóban van,és érzem,hogy lehetne is köztünk valami,de nem tudom,mit csináljak...jelenleg csak azt tudom tenni,hogy várok...tudom,ez így elég zavaros és bonyolult,és ide nem is tudom normálisan leírni a problémát,ezért ha valaki szeretne segíteni, szivesen kifejtem még neki bővebben a bajomat,úgyhogy kérem,privátban írjatok! 18/L
2012. jan. 22. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ha a kérdés kezdi felfogni vagy sem akkor f*ngom sincs. A srác abba szeret bele akibe akar csak kérdés sikerül e.
2012. jan. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Velem is ez van.Írj nekem privit és megbeszéljük oké?
2013. jan. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mert ha nagyon szerelmes, elég hosszú idő, míg leesik neki, hogy a barátnőd nem fogja viszonozni, mert először még ő maga nem akarja elhinni. Amíg saját maga a gátja felfogása megvilágosodásában, addig ez így marad, és sajnos nem tehetsz semmit, mert ha megpróbálod lehúzni a földre, elég erősen ki fog akadni, és az is ronthat a viszonyotokon (bár lehet már nem aktuális, azért sok sikert az élethez.
2014. máj. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!