Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnám elérni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elérni hogy belémszeressen? 17L először a szívét akarom elkapni csak utána a fa**át.

Figyelt kérdés

Na a helyzet. :) Van egy fiú akivel egy buliban találkoztunk. Bejelölt facen azóta beszélgetünk elég sokat nem is sorolom ezeket a facebookos dolgokat lájkok, kommentek stb. :D Tegnap találkoztunk. Jól éreztem magam vele. Tudom, hogy tetszem neki. És az igazat megvallva jobb pasi mint amire emlékszem :D

Sajnos a kapcsolataimat nagyon nehezen tudom kiépíteni régen egyszerűbb volt. Ma már félek hogy összetörik a szívem stb. Nehezen bízok fiúkban. És nem is merem kiadni az érzéseim. Természetesen nem is akarok neki szerelmet vallani vagy ilyesmi. :DD CSak szeretném ha találkozgatnánk és jobban megismernénk egymást. Hogy csábítsam el? :) Abban profi vagyok hogy 5 perc után elérjem hogy a pasi meg akarjon dugni de én többet szeretnék...

Segítsetek :) 17L



2012. jún. 26. 16:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Enyémet nem akarod? :$
2012. jún. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ne hagyd,hogy megdugjon,abból kiderül,hogy igazán szeret-e.

Egyébként szerintem neki kéne udvarolni neked és nem fordítva.

2012. jún. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Minden lány erre keresi a választ. Mi fiúk viszont megtartjuk magunknak ezt a titkot. :)
2012. jún. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Bocs, a csávó kiakasztja a mázlistaság mérő műszerem :D
2012. jún. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nah akkor képezd ki magad arra is, hogy ne csak meg akarjon dugni 5 perc után, hanem, hogy veled is maradjon 5 perc múlva! Az a baj, hogy ezzel a képességeddel, komoly kapcsolatot nem fogsz tudni kialakítani .. ;)
2012. jún. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
utolsó kommentelőnek üzenem, hogy pont ezen vagyok és 1-2 tippet elfogadnék. :)
2012. jún. 26. 17:04
 7/13 anonim ***** válasza:
Vesd be a női praktikákat: érj hozzá finoman, alig észrevehetően, mosolyogj rá sokat, dícsérd meg a haját, a ruháját stb, mondd neki, mennyire szeretnél már egy normális kapcsolatot stb
2012. jún. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

1.:Komolyan hozz olyan elhatározást hogy ha törik ha szakad csak akkor engeded át egészen magad ha x,y ideje már tart a kapcsolat.

2.:Éreztesd vele hogy komoly érzelmeket táplálsz irányába,érdeklődj utána,de hagyj neki szabadságot hisz tudod hogy a pasik ilyenek.

3.:Lépcsőzetesen haladj egyre mélyebbre nála.


Az szerencse kérdése hogy ő vajon olyan fajta e aki komoly kapcsolatra vágyik vagy csak ágyasokra...

2012. jún. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

- Ha esetleg összejönnénk valamilyen csoda folytán 1 hónap szex nélkül elég lenne? :)

- félek, hogy túl nyomulósnak tartana. de akkor csak finoman apró dolgokkal éreztetem

- megölelhetem? :$ annyira hiányzik már valaki akit megölelhetek és ő tipikusan az a fiú akihez lehet bújni. magas, nagyon izmos és mély hangja van (jajjj befejezem :D)

2012. jún. 26. 17:19
 10/13 A kérdező kommentje:
amúgy mondta hogy ő szeretne maga mellé egy lányt. komolyabbat. +dalokat ír és kérdezte, hogy mi legyen a következő témája. mondta hogy rengeteg mindenről írt, de most már egy lányról is szívesen írna :)
2012. jún. 26. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!