Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudom a barátnőmnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom a barátnőmnél elérni azt, hogy jobban tiszteljen?

Figyelt kérdés
Nem olyan válaszra gondolok, 1-2 pofon, nőre nem emeltem soha kezet nem is fogok(bár néha elkelne...). Akad bnőmnél olyan és általában ilyen, hogy elkezd ugatni meg azt szeretné elérni, ha nőuralom lenne majdcsak, kezd elkapatva lenni. Ezt hogyan tudnám nála visszavenni? És tiszteljen, megbecsüljön rendesen? Hogy viselkedjek?

2012. máj. 18. 10:52
 1/9 anonim ***** válasza:

vagy közlöd vele, hogy ez így nem oké.

vagy fogod magad és lelépsz, minek kellene bárkit is megnevelni, ez felesleges energia pazarlás,

szeretni meg úgyis azt tudod, aki tisztel és viszontszeret

akkor ne legyél már ennyire magatehetelen 'ember!!!

2012. máj. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sehogy! Az ilyen jellemet vagy megtöröd vagy elhagyod! Addig menekülj el amíg teheted!
2012. máj. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
miert, te mennyire uralkodsz felette? es o mennyire talan pont ezt nem birja elviselni, es pont ez ellen lazad? reszletek szuksegesek, ha tanacsot akarsz.
2012. máj. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha hisztizik, hagyd ott a pic.sába, meglepődik, hogy les.zarod és befogja a száját magától.
2012. máj. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Ha elkapattad,le kell róla szoktatni.Küzdj!Ne engedj.Max idővel kidob.Amúgy a legtöbb helyen nőuralom van,nincs is ezzel baj ha van mellette szavad.
2012. máj. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt ugráltathatják, aki hagyja.
2012. máj. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, sok hasznosat mondtatok, am itt lakom a bnőmnél, 5 éve együtt vagyunk megkérdeztem és mondta hogy nem akar ő nőuralmat, na mondom akkor oké, néha jön rá h "ugat" de már leszoktatóba vagyok vele... Köszönöm a válaszokat :)
2012. máj. 19. 12:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Már lefutott a feminizmus tetőpontja, és még így sem sikerült a nőknek átvenni a hatalmat. Sohasem fogják a nők átvenni a hatalmat. Ezt tudják a feminista nők, és ez nagyon fáj nekik.
2012. máj. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszi, mostmár megoldóba van a problem :)
2012. máj. 21. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!