Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 3 év után hogyan hódíthatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amenothep kérdése:

3 év után hogyan hódíthatom vissza?

Figyelt kérdés

32 éves F vagyok, és a párom egyszer már tavaly bejelentette, hogy ezt így nem tudja tovább folytatni. Akkor megígértem neki hogy változtatok. (túl kevés figyelmet fordítottam rá) :(. A változás sajnos igen kismértékű volt részemről, így a helyzet ismét előállt, de most ez végleges döntésnek tűnik :( Költözés előtt állunk és bejelentette hogy egyedül szeretne költözni, nem tudja ezt tovább folytatni. Nagyon hülye voltam :( Azt mondja Ő már nem tud úgy közeledni hozzám emiatt, így értelmetlennek tart minden próbálkozást. A probléma az csak a dologban hogy Én is Őt és Ő is Engem nagyon szeret, de elhidegült. Nem hiszem hogy túlélem a dolgot és nem hiszem hogy ne lenne már esélyem. Segítsetek mit tegyek. Mondtam neki hogy próbáljuk meg, de erre az volt a válasza hogy nem tud már úgy hozzámállni. Semmilyen veszekedés nem történt, egyébként sem volt az elmúlt 3 év alatt egyetlen hangos szóváltásunk sem.


Köszönöm előre is.



2012. jún. 28. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
egy fazék töltöttkáposztával
2012. jún. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez olyan tipikus eső után köpönyeg sztori. Azt mondd már el, miért most kapálózol utána, miért nem akkor tetted, amikor először szólt? Gondolom mert biztos voltál a tudatban, hogy ő ott van és mindig is ott lesz, tehát felesleges rá figyelni.:/

Na, hát a nők nem így működnek. Ha azt mondta végleg vége van, akkor jobb, ha hagyod. Tanulj a hibádból és ennyi.

2012. jún. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az attól függ min borult a bili utoljára...de ez elég betyárosan hangzik..nem lepődnékl meg ha egyből máshoz költözne..a nők nagy szemetek tudnak lenni, főleg ha nem bántál jól velük
2012. jún. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A bili azon borult ki hogy nem fordítottam rá elég figyelmet. Igaza van a válaszadónak, pontosan abba a hibába estem, hogy itt volt és biztonságban éreztem magam, és keveset foglalkoztam vele. :( Tudjátok az az élet nagy igazsága, hogy ez ember akkor jön rá mennyire is szeret valakit amikor már elveszíti :( Nem költözött el. Szeret engem. Én is Őt. Nagyon nagyon szeretjük egymást, mint írtam soha egyetlen egy veszekedés sem volt a 3 év alatt. Most sem volt, csak elmondta hogy ez így neki nem megy velem. :( Nem hiszem hogy túl fogom élni mivel halálosan szeretem :S
2012. jún. 28. 16:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Bizonyíts addig, amíg nem költözik el. Legyél figyelmes és odaadó.
2012. jún. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na jó, mivel hibádat beláttad, segítek még egy kicsit.:P

Van egy, a helyzetedre tökéletesen illő film, a címe Fireproof, magyarul nem jut eszembe a címe sajna... de le lehet netről tölteni. Kicsit keresztényes beütésű a film, ez az egyetlen hibája, ettől függetlenül neked tutira érdemes lenne megnézned, szóval keress rá!

2012. jún. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. jún. 28. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!