Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy hódíthatom vissza a régi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hódíthatom vissza a régi barátnőmet, aki már akkor is furán viselkedett, amikor együtt voltunk?

Figyelt kérdés
A történet annyi, hogy beszélgettünk és belém szeretett, én meg belé. Találkoztunk sokszor, de elég messze laktam tőle és így igen ritkán sikerült talizni. Úgy döntöttem, hogy közelében akarok élni, és elhatározásomat véghez is vittem. Közelébe költöztem, viszont amikor odaköltöztem hirtelen minden rosszra fordult. Csak reménykedtem, hogy majd csak megváltozik a dolog, és ismét velem akar lenni, de nem így lett. Mindenem feltettem a kapcsolat miatt, és mégis most itt vagyok egymagamban megint kicsit messze tőle, de még mindig ugyanúgy szeretem. Szeretném visszahódítani, de nem tudom, hogyan, mert minden régi módszert már próbáltam(virág, ajándék, találka, beszélgetés), de mindhiába, már nem tudtam hatni rá. Sőt ha sikerült is hatnom rá, akkor is minden közeledésemre kaptam egy pofont. Szeretem őt, és ha csak annyi baj volt a kapcsolatunkban, hogy túl sokat voltunk együtt, amit ő eröltetett. Légyszives segítsetek. 26 éves felnött vagyok, ő most 18, és vissza akarom kapni minden furcsasága ellenére.
2008. jún. 3. 15:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Őszinte legyek...Nem hiszem hogy vissza tudnád hódítani.Ő még fiatal élni akarja az életét és te meg komoly kapcsolatot szeretnél.Szerintem keress másik lányt akivel boldog lehetsz.Biztos találsz majd nála jobbat.
2008. jún. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy ő még csak most kezd élni, és tudom, hogy nem sok az esélye, hogy újra egyek legyünk, de nem tudom és nem is akarom elfelejteni. Ő különleges az én számomra, próbáltam mást keresni, de egyszerűen nincs hozzá kedvem és nincs inyemre se. Őt szeretem és szeretném, ha boldog lenne.
2008. jún. 3. 16:05
 3/9 anonim ***** válasza:
43%
Remélem nem vagy Pedofil mit akarsz te egy 18 éves lánytol? mért nem keresel magadhoz való lányt aki kb olyan idős mint te? neki is megvannak a barátai mármint a saját korosztályában és szerintem talál ott bőven pasit vagy valószinüleg talált is azért hagyott ott... szoval szerintem keress mást és ne zaklasd szerencsétlen lányt had élje az életét
2008. jún. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem kell aggódni, nem vagyok pedofil. Éppen ezért is mondtam, hogy válljanak el az útjaink, ami 4 hónapig működött is, de megláttam a képeit ééééééééésssssss azóta nem tudok aludni, nem tudok ébren lenni, nincs életem, nem tudok a barátaimmal beszélgetni, nem tudok dolgozni rendesen, nem tudok étkezni. Egyszerűen kell, hogy láthassam, kell hogy érezhessem. (És nem a szexről beszélek, mert igazából egész 1 éves kapcsolatunk alatt egyszer sem mertem beadni a derekam, még gumival sem) Élni akarok, rendesen, és nem úgy mintahogy most, mint egy múmia, bezárva egy testbe, mely éppen, hogy csak létezik.
2008. jún. 3. 17:02
 5/9 anonim ***** válasza:
én ismertem ilyen fazont mint te, kb a korkülönbség is egyezett.Ő vette el a csaj szüzességét és utána képtelen volt normális kapcsolatot kialakítani.Velem jött össze a lány, ez meg próbálkozott miközben menekült előlem.Évekig próbálkozott, betege volt a lánynak, aztán elköltözött 100 km-el messzebb.HA furcsán viselkedett veled ,akkor mit akarsz tőle?Ne foglalkozz vele, ugyanolyan lenne minden mint régen ,felejtsd el.
2008. jún. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mit akarok, mit akarok, mit akarok?? Normális életet, vagy legalább is valamilyen szinten normálisabbat, mint amilyen most az életem. Elfelejteném, de egyszerűen nem tudom. Furcsán viselkedett, de volt a viselkedésére magyarázat, amit én el is fogadtam, még pedig, hogy előző kapcsolataiban a fiúk, mind mind csak szexelni akartak vele. Én voltam az egyedüli, aki nem ezt akart és most sem akarok vele szexelni, csak figyelni rá. Nehéz szavakba önteni, hogy valójában mit érzek iránta, de minden porcikám kivánja őt és akár mennyire is nem akarok vele foglalkozni, egyszerűen nem tudok nem foglalkozni vele. Már teljesen felőröl, mind embert, mind pedig férfit. Bárhány emberrel is próbáltam már összejönni, egyszerűen mielött még belekezdtem volna vége szakadt mindennek. Nem tudok, új kapcsolatot létesíteni senkivel, egyszerűen nem megy, és nem azért mert nem akarnám,csak valamiért nem tudok úgy beszélni, úgy viselkedni, egyszerűen nem megy.
2008. jún. 3. 23:42
 7/9 anonim válasza:
Én pontosan tudo hogy most min mész keresztül, velem is szakított a barátnőm :( és még mindíg szeretem meg nem akarom elfelejteni. De én úgy vagyok vele hogy lehet egyszer majd még összejövünk addig meg mindketten éljük az életünket! Tudom hogy iszonyatosan nehéz de próbáld meg túltenni magad rajta! Ha nem megy a csajozás akkor ne erőltesd, várj még vele.
2008. jún. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nos amit írtál, pontosan azt tettem eddig is, nem eröltetem, mert tudom hogy én mit éreznék az ő helyében, és nekem az a legmegdöbbentőbb az edészben, hogy azt hittem túl vagyok rajta, erre egy kép elég volt belőle és az egész felépített életem összedölt egy szempillantás alatt. Nem kell, de még is kell, és nem tudom, hogy mit kéne tennem, hogy rendes életet élhessek, mert az ami most van, az teljes káosz. Megint elvesztettem a fonalat, és attól félek, hogy ezúttal véglegesen. Megint állás után kell néznem, megint nincs pénzem, és megint egy jó helyről lettem elpaterolva. Mindezt a hatalmas semmiért, vagy két pofonért, vagy csak simán utálatért. Jó nem közvetlenül ezért, de nagyon köze van hozzá.
2008. jún. 6. 03:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha újból összejönnétek akkor meg az lenne a bajod, mert éreznéd hogy ez a kapcsolat már nem olyan mint régen, hogy valami megváltozott.
2008. szept. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!