Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 20 évesen házasság? Vélemény,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évesen házasság? Vélemény, tapasztalat?

Figyelt kérdés
19 évesek leszünk a barátommal aug.ban, és 5 hónapja vagyunk együtt. Nagyon szeretjük egymást, és teljesen eltérnek a nézeteink a mai fiataloktól. Összeszeretnénk házasodni, jövő júliusban. Nekem már volt komoly kapcsolatom (majdnem menyasszony lettem), de nem volt az igazi. Most vele ez tökéletes. Reálisan is átgondoltuk, nem csak azért mert elvakít a szerelem, tudunk gondolkozni. Mind a ketten egyet akarunk: biztos párt, otthont és családot. Az esküvőre a pénz meglenne (nem szeretnénk nagy esküvőt), utána pedig ki költöznénk Angliába, és ha megszedtük magunkat vennénk itt egy házat és jöhetne a gyerek úgy 3 év múlva. Nektek mi a véleményetek erről?? Esetleg van tapasztalat? Korai? - Mi nem érezzük annak. :)

2012. jún. 29. 21:23
 1/10 anonim ***** válasza:
5 hónap kicsit korainak túnik, de ha ilyen szép terveitek vannak, lehet, hogy tényleg összeilletek. Sok szerencsét hozzá :)
2012. jún. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben a kérdésben nincs korai vagy késői. Ha igazán egymásra találtatok, akkor sok szerencsét kívánok nektek!
2012. jún. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Korai, és feleslegesnek tartom a házasságot a Ti korotokban. A papír nélkül is ugyanolyan boldogak lehettek, ha meg a buli miatt akkor meg szimplán rendezettek egyet.

Az esküvőre való pénzt meg tegyétek félre, nem tudom mennyi, de gyűjtsetek még hozzá, hogy ha külföldre mentek tudjatok miből elindulni.

2012. jún. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért pont Anglia? Ezerszer jobb helyek vannak.
2012. jún. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Külföldre is meg van a pénz (arra külön). Nem a buli miatt szeretnénk, hanem a hagyományok /szokások miatt szeretnénk házasságot. Manapság ez már annyira nem divat, pedig szerintem nagyon szép dolog megünnepelni két ember szerelmét, és azt hogy a jövőre együtt terveznek. Később azért nem szeretnénk, mert vissza szeretnénk jönni Mo.ra és akkor már a lakás vásárlásra és a gyermek tervezésre szeretnénk koncentrálni. :)
2012. jún. 29. 21:33
 6/10 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy azért még vannak akik jó ötletnek tartják a korai házasságot. :)
2012. jún. 29. 21:34
 7/10 A kérdező kommentje:
Barátom most kint dolgozik, és nagyon jól összejöttek neki a dolgok, most majd én is megyek, ki. Hazajövünk érettségire,aztán újra oda. Jó az a környék, és olyan jól keresünk majd kint,hogy 1-2 év múlva, nagyon jó alaptőkével indulunk neki a "nagy életnek" :) Nekünk Anglia jött be
2012. jún. 29. 21:37
 8/10 anonim ***** válasza:
ha ilyen elszantak vagytok..nem is tudom miert kered mas velemenyet:P? szerintem ugysem tudnak elbizonytalanitani aki negativ velemenyt mond.. En 2 eve vagyok a baratommal.. 19eves vok.. nallunk hazassag meg nem jott szoba.. mi elore magalapozzuk a jovonket es csak majd utana. en most vegzek a sulival, munkat keresek.. o mar 25 eves.. kamionozik, jol keres.. mi is tervezzuk hogy kimegyunk egyutt kulfodre dolgozni.. ott legalabb osszeszokunk, megtudjuk milyen egyutt lenni ejjel nappal mint a hazasok.. es akkor majd eldontjuk hogy hogyan tovabb
2012. jún. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

NE NE NE NE NE!!!!

KERLEK MEG NE!

Mintha magamat latnam a baratnommel akivel lehet szetmegyek most.:(

ugyanaz volt mint veletek mi is mar a hazassagot terveztuk. De kerlek ne.

o tokmas lett en meg bizonytalan.:(

Legalabb egy evet varjatok, csak 1evet, es kor maris biztosabb de igy ne vagj bele. NE!

2012. jún. 30. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem értem a tiltakozásod?! miért lettél bizonytalan, és ő miben változott meg? azért szerintem ahhoz hogy elromoljon egy kapcsolat 2 ember kell...amit most leírtál az nagyon sok mindentől függ
2012. jún. 30. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!